1  / 17
Оренда. Трикімнатна. - фото 1
Оренда. Трикімнатна. - фото 2
Оренда. Трикімнатна. - фото 3
Оренда. Трикімнатна. - фото 4
Оренда. Трикімнатна. - фото 5
Оренда. Трикімнатна. - фото 6
Оренда. Трикімнатна. - фото 7
Оренда. Трикімнатна. - фото 8
Оренда. Трикімнатна. - фото 9
Оренда. Трикімнатна. - фото 10
Оренда. Трикімнатна. - фото 11
Оренда. Трикімнатна. - фото 12
Оренда. Трикімнатна. - фото 13
Оренда. Трикімнатна. - фото 14
Оренда. Трикімнатна. - фото 15
Оренда. Трикімнатна. - фото 16
Оренда. Трикімнатна. - фото 17

Оренда. Трикімнатна.

Чернігів

Поскаржитись
4 800 грн.
67 грн. за м²
11 переглядів оголошення | 0 сьогодні Показати статистику
Додано: 4 квітня 2026, ID: 4908919
Характеристики
  • Комнат
  • Общая площадь 72 м2
  • Площадь кухни 9 м2
  • Этаж
  • Этажность 10 
  • С мебелью Ні 
  • Планировка Раздельная 
  • Отопление Централизованное 
  • Ремонт Евроремонт 
  • Комфорт Ванна, Мебель на кухне, Гардероб, Пожарная сигнализация, Парковочное место, Лифт 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
  • Инфраструктура Детский сад, Школа, Остановка транспорта, Рынок, Детская площадка, Аптека, Отделение почты 
Опис
Оренда
Чернігів, Доценко, 28
Трикімнатна.
Тепла, сонячна, простора, де кожен матиме свій простір для душі.
Дві спальні, зал, кухня, два балкони, санвузол роздільний. З тебе тапочки та меблі) навіщо тобі чужі? живи, як удома) Спокійно, комфортно, на радість і не за всі гроші світу. Ціна питання 4800 грн. плюс комунальні. депозит, комісія агенції одноразово. Ласкаво просимо.
А, ще. Садочок біля дому- дитинку побачиш із віконечка. Школа - 12, 5 хвилин, ринок Нива - 3 хвилини пішки, піцерія Марконі,аптеки, банки, магазини, все , що треба для життя є поряд.
Зворотній зв’язок
Татьяна
офлайн