1  / 10
Оренда торгових площ - фото 1
Оренда торгових площ - фото 2
Оренда торгових площ - фото 3
Оренда торгових площ - фото 4
Оренда торгових площ - фото 5
Оренда торгових площ - фото 6
Оренда торгових площ - фото 7
Оренда торгових площ - фото 8
Оренда торгових площ - фото 9
Оренда торгових площ - фото 10

Оренда торгових площ

Ужгород

Поскаржитись
450 грн.
5 грн. за м²
0 переглядів оголошення | 0 сьогодні
Додано: 10 березня 2024, ID: 2735367
Характеристики
  • Общая площадь 100 м2
  • Этаж
  • Этажность
Опис
Оренда в вновому торговому центрі на в'їзді в Ужгород!

Ми пропонуємо ексклюзивні торгові площі для вашого бізнесу у стратегічному місці – на в'їзді в головні ворота міста Ужгород, на кільці (Баранинці) по трасі М06 Мукачево-Ужгород.
Ваш бізнес буде першим, що побачать гості та жителі міста!

Можливості оренди:

1-й поверх:
- 200-600м2, ідеально підійде під продовольчу групу.
- 60-100м2, оптимальні для аптеки.
- 50-250м2, для не продовольчої групи товарів.

2-й поверх (є ліфт):
- Просторі приміщення 260м2, 320м2, 717м2, що підходять під будь-який вид діяльності.

Переваги для вашого бізнесу:
- Зручний заїзд та просторий паркінг на 35 місць.
- Сучасний скляний фасад забезпечує привабливість та видимість вашого магазину.
- Створення комфортного клімату для відвідувачів та співробітників завдяки сучасній системі кондиціонування та опалення.

Це ідеальне місце для тих, хто бажає розширити свою діяльність та підвищити впізнаваність свого бренду. Ваш бізнес буде розташований на перехресті трафіків, забезпечуючи високу прохідність та видимість.

Не втрачайте шанс зайняти вигідне місце в новому торговому центрі. Зв'яжіться з нами сьогодні для отримання додаткової інформації та організації огляду!
Зворотній зв’язок
Микола
офлайн
Схожі оголошення
Оренда палетомісць склад логістика зберігання Білогородка топ
    16 грн.
    Відповідальне зберігання товару, Білогородка. Оренда палетомісць. Склад. Палетне зберігання. Капітальна будова. Рампа для навантаження/розвантаження. Рівна бетонна підлога. Ролетні ворота 3х3. Є запас потужності з електроенергії (своя підстанція) Територія огороджена, охороняється, встановлено відеоспостереження. Є адміністративна будівля під офіс. Розташування – 2 км від Софіївській Борщагівці у бік Білогородки. Ціна за домовленістю.
    Білогородка
    Комерційне приміщення 95 м 2 Ізмаїл топ 6
      1 грн.
      Здається в оренду комерційна нерухомість в центрі Ізмаїла під будь-який вид діяльності. 95 м кв. Всі умови: інверторний кондиціонер, санвузол, електричний бойлер, тепла підлога, рушникосушка, вентиляція , інтернет , сигналізація, електроролети.
      Ізмаїл, Центр
      Оренда івент-холу Полтава 8
        1 000 грн.
        пропонуємо в оренду івент-простір для проведення тренінгів , ділових зустрічей ,конференцій , мастер-класів .... в сучасному бізнес-центрі "Center48" Івент-простір вміщає до 80 місць сучасна акустична система meeting-room фліпчарт проектор сучасні меблі телевізор кава-машин резевне живлення електропостачання швидкісний інтернет паркування та відеонагляд адміністративна підтримка кейтерінг ноутбук деталі за номером 0953514355
        Полтава
        офлайн
        Микола
        На сайті з 16 квітня 2020