1  / 18
Оренда Сучасної 72м2 квартри Park Avenue VIP вул. Деміївська 29 - фото 1
Оренда Сучасної 72м2 квартри Park Avenue VIP вул. Деміївська 29 - фото 2
Оренда Сучасної 72м2 квартри Park Avenue VIP вул. Деміївська 29 - фото 3
Оренда Сучасної 72м2 квартри Park Avenue VIP вул. Деміївська 29 - фото 4
Оренда Сучасної 72м2 квартри Park Avenue VIP вул. Деміївська 29 - фото 5
Оренда Сучасної 72м2 квартри Park Avenue VIP вул. Деміївська 29 - фото 6
Оренда Сучасної 72м2 квартри Park Avenue VIP вул. Деміївська 29 - фото 7
Оренда Сучасної 72м2 квартри Park Avenue VIP вул. Деміївська 29 - фото 8
Оренда Сучасної 72м2 квартри Park Avenue VIP вул. Деміївська 29 - фото 9
Оренда Сучасної 72м2 квартри Park Avenue VIP вул. Деміївська 29 - фото 10
Оренда Сучасної 72м2 квартри Park Avenue VIP вул. Деміївська 29 - фото 11
Оренда Сучасної 72м2 квартри Park Avenue VIP вул. Деміївська 29 - фото 12
Оренда Сучасної 72м2 квартри Park Avenue VIP вул. Деміївська 29 - фото 13
Оренда Сучасної 72м2 квартри Park Avenue VIP вул. Деміївська 29 - фото 14
Оренда Сучасної 72м2 квартри Park Avenue VIP вул. Деміївська 29 - фото 15
Оренда Сучасної 72м2 квартри Park Avenue VIP вул. Деміївська 29 - фото 16
Оренда Сучасної 72м2 квартри Park Avenue VIP вул. Деміївська 29 - фото 17
Оренда Сучасної 72м2 квартри Park Avenue VIP вул. Деміївська 29 - фото 18

Оренда Сучасної 72м2 квартри Park Avenue VIP вул. Деміївська 29

Київ, Голосіївський

Поскаржитись
1 900 $
26 $ за м²
0 переглядів оголошення | 0 сьогодні
Додано: 25 березня 2026, ID: 4870368
Характеристики
  • Комнат
  • Общая площадь 72 м2
  • Площадь кухни 18 м2
  • Этаж
  • Этажность 21 
  • С мебелью Так 
  • Планировка Раздельная 
  • Отопление Собственная котельная 
  • Комфорт Кондиционер, Подогрев полов, Душевая кабина, Гардероб, Видеонаблюдение, Консъерж, Охраняемая территория, Парковочное место, Подземный паркинг, Лифт, Грузовой лифт 
  • Инфраструктура Бювет, Остановка транспорта, Метро, Рынок, Детская площадка, Аптека, Центр города, Отделение почты, Автовокзал 
Опис
Агенція нерухомості Avenue Estate пропонує до оренди 2 кімнатну квартиру за адресою: вул. Деміївська 29. В одному з найкращих ЖК бізнес классу Києва - Парк Авеню | Park Avenue.
Це престижне, сучасне та комфортне житло з європейськими стандартами!

Квартира з крутим сучасним ремонтом в ідеальному стані, укомплктована всією необхідною побутовою технікою від відомих світових брендів!

ПО запиту надішлю Відео-Тур.
Функціональне планування квартири 71м2:
- Кухня-вітальня
- Спальня
- Простора гардеробна
- Санвузол
- Прачечна

ЖК обладнаний передовими комунікаційними системами та технологіями: тут функціонує автономна котельня з резервним обладнанням вищої якості, трансформаторна підстанція, панорамні ліфти, що спускаються до нижнього поверху підземного паркінгу. На території комплексу ведеться постійне відеоспостереження, вхід на територію – за перепустками.

- Безшумні (швидкісні) ліфти;
- Закрита територія(двір без машин) зі своїм доглянутим парком та зонами відпочинку у сучасному стилі;
- Відео спостереження (камери на всіх поверхах), включаючи ліфти;
- Бомбосховища з вай-фай;
- 8 дитячих майданчиків для різного віку;
- Спорт майданчики;
- Зона барбекю;
- Воєнізована охорона;
- Консьєрж сервіс 24/7;
- Пропускна система розумний будинок (доступ на поверх у ліфт, строго за картковою системою ключ);

Власна інфраструктура ЖК Park Avenue VIP включає наявність супермаркету, спорткомплексу з басейном, школи раннього розвитку, дитсадок, банківські відділення, магазини, ресторани, кафе, аптека, винний маркет, мінімаркет, хімчистка, салони краси, стоматологія, нотаріус, літній театр.

За п'ять хвилин ходьби знаходиться найбільший міський лісопарк із озерами в Європі Голосіївський парк ім. Максима Рильського.

Завдяки зручному розташуванню дістатися центральної частини Києва від будинку вам вдасться всього за 7 хвилин. Дві станції метро в пішій доступності (Голосіївська, Деміївська).

ЖК Park Avenue - це не просто кілька новобудов у Голосіївському районі Києва. Це універсальна та повністю продумана концепція "міста в місті". Не залишаючи території комплексу, можна отримати все необхідне для життя. Ви можете купити продукти, відпочити в ресторані, сплатити комунальні платежі, відпочити з дитиною на дитячому майданчику, не виходячи за межі житлового комплексу!
Разом з квартирою ви отримуєте комфорт, безпеку та бездоганний сервіс.
Зворотній зв’язок
Валерій
офлайн
Схожі оголошення
Здам 2 кімнатну квартиру подобово Самар топ 6
    1 200 грн.
    Гарна даукімнатна квартира,комфортна для проживання,є вся побутова техніка :кондиціонер,холодильник,морозильна камера,варильна плита,мікрохвильова піч,пилосос,фен Чиста ,гарна постільна білизна,рушники 4 спальних місця курити тільки на балконі порядність та чистота гарантована, дзвоніть будемо вам раді 5G інтернет,мультимедіа,домашній кінотеатр
    Самар
    Здам однокімнатну на Стуса (Славіна).Критий Ринок. Біла Церква 12
      6 000 грн.
      Здам однокімнатну квартиру на Нижньому ДНСі по вулиці Василя Стуса (Славіна). Косметичний ремонт. Великий балкон через кухню і кімнату. З меблів: шафа, односпальний диван, тумбочки, стіл. Встановлено бойлер. Холодильника і пральної машини немає. Квартира буде здаватися на тривалий термін, тому все необхідне треба довезти самому. Вартість 6.000 грн. плюс комунальні послуги. Надамо послуги з супроводу в оформленні будь-яких угод з нерухомістю, від перевірки і упорядковування документації до передачі коштів і підписання договору. Співпрацюючи з нашим агентством, Ви захистите себе від спілкування із зухвалими клієнтами і вірогідними шахраями. Продаючи або здаючи нерухомість через нашу агенцію, Ви нічого не платите, плюс отримуєте знижку на придбання нерухомості. Не усі свіжі об'єкти є в оголошеннях, дзвоніть, консультуйтеся і ми відправимо вибірку згідно з Вашими критеріями в мессенджер: 098-971-98-87 Біла Церква і район.
      Біла Церква, Нижній ДНС
      Здам 2-Х кімнатну з меблями і технікою на Митрофанова. Біла Церква 13
        7 000 грн.
        Здам двокімнатну квартиру на масиві Леваневського (Незалежності) поворот на вулицю Митрофанова. Укомплектована необхідними меблями. Холодильник, пральна машина, бойлер, телевізор. Все в нормальному працюючому стані. Квартира в житловому стані, без сторонніх запахів, суха і світла, після порядних квартирантів. Ціна: 7.000 грн. плюс послуги комунальних служб. Бажано на тривалий період. Надамо послуги з супроводу в оформленні будь-яких угод з нерухомістю, від перевірки і упорядковування документації до передачі коштів і підписання договору. Співпрацюючи з нашим агентством, Ви захистите себе від спілкування із зухвалими клієнтами і вірогідними шахраями. Продаючи або здаючи нерухомість через нашу агенцію, Ви нічого не платите, плюс отримуєте знижку на придбання нерухомості. Не усі свіжі об'єкти є в оголошеннях, дзвоніть, консультуйтеся і ми відправимо вибірку згідно з Вашими критеріями в мессенджер: 098-971-98-87 Біла Церква і район.
        Біла Церква, Леваневського
        офлайн
        Валерій
        На сайті з 16 квітня 2020