1  / 9
Оренда смарт-квартири по вул. Зеленій, 107 - фото 1
Оренда смарт-квартири по вул. Зеленій, 107 - фото 2
Оренда смарт-квартири по вул. Зеленій, 107 - фото 3
Оренда смарт-квартири по вул. Зеленій, 107 - фото 4
Оренда смарт-квартири по вул. Зеленій, 107 - фото 5
Оренда смарт-квартири по вул. Зеленій, 107 - фото 6
Оренда смарт-квартири по вул. Зеленій, 107 - фото 7
Оренда смарт-квартири по вул. Зеленій, 107 - фото 8
Оренда смарт-квартири по вул. Зеленій, 107 - фото 9

Оренда смарт-квартири по вул. Зеленій, 107

Львів, Личаківський

Поскаржитись
11 000 грн.
500 грн. за м²
0 переглядів оголошення | 0 сьогодні
Додано: 13 березня 2026, ID: 4845121
Характеристики
  • Комнат
  • Общая площадь 22 м2
  • Площадь кухни 3 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • С мебелью Так 
  • Отопление Централизованное 
  • Ремонт Евроремонт 
  • Комфорт Душевая кабина, Мебель на кухне 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
  • Инфраструктура Детский сад, Школа, Детская площадка, Аптека, Отделение почты 
Опис
Оренда 1 кімнатної смарт-квартири по вул. Зеленій, 107. Поверх 2/5ц. Лише для однієї особи. Ціна 11 000грн + КП . Можна на кілька місяців. Оголошення від рієлтора.

- ліжко 140*200см (для двох може бути замале);
- мікрохвильова піч;
- електричний чайник;
- електрична плитка; - бойлер; - гігієнічний душ;
- телевізор;
- оптоволоконний інтернет;
- пральна машина;
- холодильник;
- робочий стіл.

Для однієї особи або для пари.
Підписання угоди можливо від кількох місяців.

Окремо сплачується комісія агенства нерухомості у розмірі 100%
Власник - ФОП 3ої групи (офіційна оплата оренди).

Розвинений зелений район. Біля цього будинку є зупинка громадського транспорту. Поруч магазин "Рукавичка", палац спорту "Галичина", аптека. Неподалік парк Погулянка.
Без СП
Зворотній зв’язок
Олексій
офлайн