1  / 11
Оренда складу 137 метрів - фото 1
Оренда складу 137 метрів - фото 2
Оренда складу 137 метрів - фото 3
Оренда складу 137 метрів - фото 4
Оренда складу 137 метрів - фото 5
Оренда складу 137 метрів - фото 6
Оренда складу 137 метрів - фото 7
Оренда складу 137 метрів - фото 8
Оренда складу 137 метрів - фото 9
Оренда складу 137 метрів - фото 10
Оренда складу 137 метрів - фото 11

Оренда складу 137 метрів

Виноградів

Поскаржитись
12 000 грн.
88 грн. за м²
32 перегляди оголошення | 0 сьогодні Показати статистику
Додано: 25 серпня 2024, ID: 2997694
Характеристики
  • Общая площадь 137 м2
  • Так 
  • Коммуникации Скважина, Электричество, Центральная канализация, Асфальтированная дорога 
Опис
Здається в оренду приміщення Морозілки, складу зпгальною площею 157 метрів квадратних.
Приміщення можна використовувати як морозілку з температурним інтервалом від -32 до 0 градусів цельсія. Як складське приміщення або як виробниче приміщення.
Дуже хороший склад з повним утепленням.

Приміщення знаходиться на закритій території з цілодобовою охороною та відеонаглядом.

Можливість використання електроенергії до 350 кіловат годин.

Більш детально за телефоном.
Ціна оренди вказана як за складське приміщення без запуску холодильного обладнання.

Тел:
06******40
09******40
Зворотній зв’язок
Партнер Plus
офлайн
Схожі оголошення
Торгові площі Київ, Подільський, 52000 грн./міс. Київ 12
    52 000 грн.
    Оренда торгового приміщення в ЖК Місто Квітів, вул. Тираспільська 54, на прохідному місці біля арки площею 86 кв м, з ремонтом. Лічильники води та опалення, інтернет, санвузол, панорамні вікна та місце для вивіски, кондиціонери, трифазний ввід електрики, потужність 16 кіловат. Без комісії. Довгостроково. 0772070077 Андрій торгові площі, кількість приміщень: 1
    Київ
    Оренда фасадного приміщення по вул. Потебні Луцьк 2
      75 000 грн.
      Акційна пропозиція по вартості, якщо зафіксуватись до серпня. Можливість ремонту під конкретного орендаря Повністю готове приміщення до вересня 2026 року. РОЗТАШУВАННЯ: м. Луцьк, вул. Потебні, 79а. Активний автомобільний трафік. Зручна транспортна розв'язка. Фасадне приміщення. ХАРАКТЕРИСТИКИ: - площа: 380 кв.м (буде ще бл 150 м.кв. на 3 поверсі згодом) - відкрите планування - 1-ий та 2-ий поверх поверх - висота стелі: 1 пов 380см., 2 пов 305 см - цілодобовий доступ до приміщення - окремий для погрузки-вигрузки, фасадний вхід - новий ремонт - свій санвузол - можливість розміщення рекламної вивіски на фасаді - парковка на 3-5 місць - великі вітрини - на першому поверсі можуть бути ролети як в автомобільних боксах або скляний вітраж - на 1 поверсі вже обладнані стоки для можливої мийки чи детейлінгу КОМУНІКАЦІЇ: - електроенергія: лічильник - е-потіжність 20 кВт - автономне газове опаленння, (тепла підлога, котел) - водопостачання: холодна-гаряча - природня вентиляція Вартість оренди - 75000 грн, якщо зафіксуватись до серпня, поки йдуть роботи. З верезня буде оренда 95 тис грн. Тому покваптесь, щоб отримати найкращу вартість і ремонт під власні потреби! Ольга Синиця (всі об'єкти без комісії для орендарів) 095 805 1772
      Луцьк
      Оренда палетомісць склад логістика зберігання Білогородка топ
        16 грн.
        Відповідальне зберігання товару, Білогородка. Оренда палетомісць. Склад. Палетне зберігання. Капітальна будова. Рампа для навантаження/розвантаження. Рівна бетонна підлога. Ролетні ворота 3х3. Є запас потужності з електроенергії (своя підстанція) Територія огороджена, охороняється, встановлено відеоспостереження. Є адміністративна будівля під офіс. Розташування – 2 км від Софіївській Борщагівці у бік Білогородки. Ціна за домовленістю.
        Білогородка
        офлайн
        Партнер Plus
        На сайті з 16 квітня 2020