1  / 8
Оренда складського приміщення 2100м2, Центр, Поділ - фото 1
Оренда складського приміщення 2100м2, Центр, Поділ - фото 2
Оренда складського приміщення 2100м2, Центр, Поділ - фото 3
Оренда складського приміщення 2100м2, Центр, Поділ - фото 4
Оренда складського приміщення 2100м2, Центр, Поділ - фото 5
Оренда складського приміщення 2100м2, Центр, Поділ - фото 6
Оренда складського приміщення 2100м2, Центр, Поділ - фото 7
Оренда складського приміщення 2100м2, Центр, Поділ - фото 8

Оренда складського приміщення 2100м2, Центр, Поділ

Київ

Поскаржитись
23 100 $
11 $ за м²
2 перегляди оголошення | 0 сьогодні Показати статистику
Додано: 5 липня 2025, ID: 4045973
Характеристики
  • Общая площадь 2100 м2
  • Этаж
  • Этажность
Опис
В Аренду пропонується складське приміщення А класу в центрі міста загальною площою 2100 м, висота стелі 4 метра
Приміщення має дві лініЇ підключення єлектромережі, тому світло не вимикають! А якщо і вимкнуть то є потужний генератор який повністю забезпечує будівлю автономную роботую.
В данному комплексі є також інші приміщення та є можлівість орендувати меншу або більшу площу. В будівлі є два нових вантажних ліфти на 3,5 тони що дозволяє комфортно вивантажувати і розвантажувати продукцію, а локація в центрі міста дозволяє єкономити час та витрати на логістику.
Приміщення тільки після ремонту, всі загальні зони під відео спостереженням та цілодобовою охороною також є обладнані місця для відпочинку працівників

А81.37
Зворотній зв’язок
morozmaria541
офлайн
Схожі оголошення
Сдам отапливаемое помещение под склад, Ивана Мазепы просп Дніпро 5
    9 000 грн.
    Сдам отапливаемое помещение 41 кв.м,можно под склад,есть вода, охрана,парковка,Ивана Мазепы проспект(низ).
    Дніпро, Новокодакський
    Аренда новых офисных помещений с мебелью 50 - 305 кв.м. в центре города. Київ 13
      280 грн.
      Аренда новых офисных помещений с мебелью 50 - 305 кв.м. в центре города. Локация: г.Киев Шевченковский р.н. ул. Жилянская в 5 минутах от станции метро Вокзальная. Информация: Каждый офис это отдельный этаж – блок (выход из лифта прямо в офис) Бесперебойная поставка электроэнергии.(Не выключают). Паркинг (Бесплатно) – закрытая стоянка на внутреннем дворе. Офисный ремонт, 2 сан.узла, кухня, мебель, кондиционеры. Без комиссии! Видеообзор помещения по запросу. Больше информации +380973562483 Viber)
      Київ, Шевченківський
      Сдам отличный офис 15 кв.м. ул. Троицкая Дніпро 3
        5 000 грн.
        Сдам отличный офис 15 кв.м. ул. Троицкая-ул.Старокозацкая, 2 этаж, выполнен ремонт, мебель, интернет, парковка. Предпочтение для арендаторов под тихий офис.
        Дніпро, Шевченківський
        офлайн
        morozmaria541
        На сайті з 16 квітня 2020