1  / 15
Оренда складів 24 м2, 25 м2, 51 м2, м. Апостолове, вул. Центральна, 49 - фото 1
Оренда складів 24 м2, 25 м2, 51 м2, м. Апостолове, вул. Центральна, 49 - фото 2
Оренда складів 24 м2, 25 м2, 51 м2, м. Апостолове, вул. Центральна, 49 - фото 3
Оренда складів 24 м2, 25 м2, 51 м2, м. Апостолове, вул. Центральна, 49 - фото 4
Оренда складів 24 м2, 25 м2, 51 м2, м. Апостолове, вул. Центральна, 49 - фото 5
Оренда складів 24 м2, 25 м2, 51 м2, м. Апостолове, вул. Центральна, 49 - фото 6
Оренда складів 24 м2, 25 м2, 51 м2, м. Апостолове, вул. Центральна, 49 - фото 7
Оренда складів 24 м2, 25 м2, 51 м2, м. Апостолове, вул. Центральна, 49 - фото 8
Оренда складів 24 м2, 25 м2, 51 м2, м. Апостолове, вул. Центральна, 49 - фото 9
Оренда складів 24 м2, 25 м2, 51 м2, м. Апостолове, вул. Центральна, 49 - фото 10
Оренда складів 24 м2, 25 м2, 51 м2, м. Апостолове, вул. Центральна, 49 - фото 11
Оренда складів 24 м2, 25 м2, 51 м2, м. Апостолове, вул. Центральна, 49 - фото 12
Оренда складів 24 м2, 25 м2, 51 м2, м. Апостолове, вул. Центральна, 49 - фото 13
Оренда складів 24 м2, 25 м2, 51 м2, м. Апостолове, вул. Центральна, 49 - фото 14
Оренда складів 24 м2, 25 м2, 51 м2, м. Апостолове, вул. Центральна, 49 - фото 15

Оренда складів 24 м2, 25 м2, 51 м2, м. Апостолове, вул. Центральна, 49

Апостолове

Поскаржитись
1 976 грн.
80 грн. за м²
0 переглядів оголошення | 0 сьогодні
Додано: 6 травня 2026, ID: 4999309
Характеристики
  • Расположение в торговом центре 
  • Общая площадь 24.7 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Ні 
  • Коммуникации Электричество 
Опис
Оренда окремих складів на території торговельного центру у м. Апостолове.
Адреса: м. Апостолове (Дніпропетровська область) вул. Центральна, 49 (Леніна).

Площа складів: 24,7 кв.м - 25,3 кв.м та 51,6 кв.м
Висота стелі – 3,1 м.

Є місце для паркування автомобілів.
Знаходиться у центрі міста, поряд магазини одягу, АТБ, продукти, активний трафік.

Вартість оренди 50 грн./кв.м., експлуатація – 30 грн./кв.м, додатково сплачуються комунальні платежі.

Співпрацюємо з ріелторами – оплачуємо комісію
Зворотній зв’язок
Оренда від Власника
офлайн