1  / 6
Оренда робочого місця (для майстра бровист) - фото 1
Оренда робочого місця (для майстра бровист) - фото 2
Оренда робочого місця (для майстра бровист) - фото 3
Оренда робочого місця (для майстра бровист) - фото 4
Оренда робочого місця (для майстра бровист) - фото 5
Оренда робочого місця (для майстра бровист) - фото 6

Оренда робочого місця (для майстра бровист)

Ірпінь

Поскаржитись
3 800 грн.
127 грн. за м²
0 переглядів оголошення | 0 сьогодні
Додано: 5 травня 2026, ID: 4989707
Характеристики
  • Расположение в промзоне 
  • Общая площадь 30 м2
  • Этаж
  • Этажность
Опис
У вартість входить кава, вода, відеоспостереження, комунальні, користування професійним світлом, фото зона, користування зоною очікування для клієнтів. Центр міста. Бізнес центр працює з 08:00 до 22:00. Ключ віддаю в руки. Вартість за 15 днів. З другого місяця оплата 4500 грн
Зворотній зв’язок
Тетяна
офлайн