1  / 19
Оренда приміщення. Вул.Шевченка,22. - фото 1
Оренда приміщення. Вул.Шевченка,22. - фото 2
Оренда приміщення. Вул.Шевченка,22. - фото 3
Оренда приміщення. Вул.Шевченка,22. - фото 4
Оренда приміщення. Вул.Шевченка,22. - фото 5
Оренда приміщення. Вул.Шевченка,22. - фото 6
Оренда приміщення. Вул.Шевченка,22. - фото 7
Оренда приміщення. Вул.Шевченка,22. - фото 8
Оренда приміщення. Вул.Шевченка,22. - фото 9
Оренда приміщення. Вул.Шевченка,22. - фото 10
Оренда приміщення. Вул.Шевченка,22. - фото 11
Оренда приміщення. Вул.Шевченка,22. - фото 12
Оренда приміщення. Вул.Шевченка,22. - фото 13
Оренда приміщення. Вул.Шевченка,22. - фото 14
Оренда приміщення. Вул.Шевченка,22. - фото 15
Оренда приміщення. Вул.Шевченка,22. - фото 16
Оренда приміщення. Вул.Шевченка,22. - фото 17
Оренда приміщення. Вул.Шевченка,22. - фото 18
Оренда приміщення. Вул.Шевченка,22. - фото 19

Оренда приміщення. Вул.Шевченка,22.

Могилів-Подільський

Поскаржитись
150 грн.
31 перегляд оголошення | 0 сьогодні Показати статистику
Додано: 20 листопада 2023, ID: 2316895
Характеристики
  • Расположение в торговом центре 
  • Общая площадь 1000 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Ремонт Так 
  • Ні 
  • Так 
  • Коммуникации Центральный водопровод, Электричество, Канализация септик, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Опис
Оренда приміщень під виробництво та склади. Вул.Шевченка,22. Дуже затишні та комфортні. Розміри за площею на вибір. Другий поверх. Пластикові вікна та двері. Широкий вхід у приміщення. Рівень із рампою. Асфальт. Скрізь розведено освітлення. Три фази, 30кВт. Можливість встановлення твердопаливного котла, та встановлення додаткового обладнання на даху. На першому поверсі зараз знаходиться виробництво металопластикових вікон. Комісія 50прц. від суми оренди на місяць.
Зворотній зв’язок
Константин
офлайн
Схожі оголошення
Оренда палетомісць склад логістика зберігання Білогородка топ
    16 грн.
    Відповідальне зберігання товару, Білогородка. Оренда палетомісць. Склад. Палетне зберігання. Капітальна будова. Рампа для навантаження/розвантаження. Рівна бетонна підлога. Ролетні ворота 3х3. Є запас потужності з електроенергії (своя підстанція) Територія огороджена, охороняється, встановлено відеоспостереження. Є адміністративна будівля під офіс. Розташування – 2 км від Софіївській Борщагівці у бік Білогородки. Ціна за домовленістю.
    Білогородка
      6 375 грн.
      Сдам офис в бизнес центре,2 эт.,26,5 кв.м.,1 комната, выполнен ремонт есть мебель,интернет,кондиционер,парковка.
      Дніпро, Соборний
        8 800 грн.
        Сдам офис пр. Слобожанский рн. кинотеатра, админ.здание, площадь 38 м.кв.-8810 гр, есть кондиционервыполнен ремонт, парковка, интернет, видео наблюдение на этаже.
        Дніпро, Індустріальний
        офлайн
        Константин
        На сайті з 16 квітня 2020