1  / 5
Оренда приміщення в ЖК Атлант - фото 1
Оренда приміщення в ЖК Атлант - фото 2
Оренда приміщення в ЖК Атлант - фото 3
Оренда приміщення в ЖК Атлант - фото 4
Оренда приміщення в ЖК Атлант - фото 5

Оренда приміщення в ЖК Атлант

Луцьк

Поскаржитись
27 500 грн.
400 грн. за м²
0 переглядів оголошення | 0 сьогодні
Додано: 5 травня 2026, ID: 4989042
Характеристики
  • Расположение в административном здании 
  • Общая площадь 68.8 м2
  • Этаж
Опис
РОЗТАШУВАННЯ: м. Луцьк, вул. Рівненська, 25. Розвинена інфраструктура, поруч: продуктовий магазин, зупинки громадського транспорту. Зручна транспортна розв'язка.

ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- площа: 68.8м2
- відкрите планування
- 1-ий поверх
- цілодобовий доступ до приміщення
- окремий вхід
- базовий ремонт
- свій санвузол
- парковка на 6-10 місць
- великі вітрини

КОМУНІКАЦІЇ:
- електроенергія: лічильник
- е-потужність 10кВт
- автономне електричне опаленння
- водопостачання: холодна, (лічильник, каналізація)
- природня вентиляція
- кондиціонер

Вартість оренди 27500 грн (всі об'єкти без комісії для орендарів чи покупців)

Синиця Ольга
Зворотній зв’язок
Ольга
офлайн