1  / 8
Оренда приміщення в центрі. Власник! - фото 1
Оренда приміщення в центрі. Власник! - фото 2
Оренда приміщення в центрі. Власник! - фото 3
Оренда приміщення в центрі. Власник! - фото 4
Оренда приміщення в центрі. Власник! - фото 5
Оренда приміщення в центрі. Власник! - фото 6
Оренда приміщення в центрі. Власник! - фото 7
Оренда приміщення в центрі. Власник! - фото 8

Оренда приміщення в центрі. Власник!

Житомир, Житній ринок

Поскаржитись
8 000 грн.
111 грн. за м²
0 переглядів оголошення | 0 сьогодні
Додано: 5 травня 2026, ID: 4994224
Характеристики
  • Общая площадь 72 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Так 
Опис
Здам в оренду приміщення в центрі міста площею 72 м2. ( 4 кімнати)Стан задовільний. Орендна плата становить 8000 грн в місяць плюс комунальні послуги. Адреса: вул. Гоголівська 4
Зворотній зв’язок
Вячеслав
офлайн