1  / 8
Оренда приміщення, суборенда - фото 1
Оренда приміщення, суборенда - фото 2
Оренда приміщення, суборенда - фото 3
Оренда приміщення, суборенда - фото 4
Оренда приміщення, суборенда - фото 5
Оренда приміщення, суборенда - фото 6
Оренда приміщення, суборенда - фото 7
Оренда приміщення, суборенда - фото 8

Оренда приміщення, суборенда

Хмельницький

Поскаржитись
4 000 грн.
160 грн. за м²
0 переглядів оголошення | 0 сьогодні
Додано: 7 березня 2026, ID: 4827318
Характеристики
  • Расположение в промзоне 
  • Общая площадь 25 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Ремонт Так 
  • Так 
Опис
Здається приміщення в суборенду в районі Ракове по вул. Пілотська 117/1 на 2 поверсі. Приміщення площею 25м3 поділені на дві кімнати. Прохідні за бажанням можна відгородити, поруч ательє. Є санвузол. Місце прохідне, навпроти школа, недалеко садочок, ТЦ, Укрпошта, кофейні.
Зворотній зв’язок
Марина
офлайн
Схожі оголошення
Оренда фасадного комерційного приміщення вул. Карла Мікльоша, 6-Б | Сихівський район Львів 8
    500 $
    Оренда фасадного комерційного приміщення вул. Карла Мікльоша, 6-Б | Сихівський район Здається в оренду комерційне приміщення на першій лінії — навпроти Арена Львів. ???? Площа — 48,3 м² ???? Поверх — 1 з 8 ???? Фасадний вхід, окремий вхід з вулиці ???? Гарна видимість з дороги та активний пішохідний трафік ???? Приміщення складається з 2 кімнат ???? Обладнаний санвузол ???? Встановлений бойлер Приміщення підійде під: ✔ кав’ярню / кафе ✔ кондитерську ✔ магазин (у тому числі «біля дому») ✔ салон краси ✔ офіс або сервісний бізнес ???? Вдале розташування — поруч житлові будинки та спортивна інфраструктура. ???? Вартість оренди: 500 $ + комунальні послуги ???? Деталі та перегляд: (066) 387-50-54
    Львів, Сихівський
    Оренда комерційного приміщення в центрі Львова ???? Перехрестя вул. Вірменська та Краківська — одне Львів 10
      3 800 $
      Оренда комерційного приміщення в центрі Львова ???? Перехрестя вул. Вірменська та Краківська — одне з найпрохідніших місць у Львів ❗Знову доступне до оренди з кінця березня❗ Якщо раніше розглядали це приміщення, але не встигли — зараз воно знову виставляється на оренду. Можливо, це саме ваш шанс зайняти локацію в самому серці міста. Площа: ▪ 40 м² приміщення ▪ 37 м² літній майданчик Формат: Ідеально підійде як для готового бізнесу (раніше працювала піцерія), так і для магазину, кав’ярні, фастфуду чи іншого комерційного формату. У приміщенні є: ✅ Меблі та техніка ✅ Піч для піци ✅ Тістоміс ✅ Слайсер ✅ Кавомашина ✅ Холодильник та морозильна камера ???? Опалення — інфрачервоні обігрівачі ???? Лічильники на воду та електроенергію (9 кВт) ???? Санвузол суміжний Приміщення готове до роботи — можна заходити і запускатися одразу. ???? Вільне з кінця березня ???? Телефон: (066) 387-50-54
      Львів, Галицький
      Оренда палетомісць склад логістика зберігання Білогородка топ
        16 грн.
        Відповідальне зберігання товару, Білогородка. Оренда палетомісць. Склад. Палетне зберігання. Капітальна будова. Рампа для навантаження/розвантаження. Рівна бетонна підлога. Ролетні ворота 3х3. Є запас потужності з електроенергії (своя підстанція) Територія огороджена, охороняється, встановлено відеоспостереження. Є адміністративна будівля під офіс. Розташування – 2 км від Софіївській Борщагівці у бік Білогородки. Ціна за домовленістю.
        Білогородка
        офлайн
        Марина
        На сайті з 16 квітня 2020