1  / 9
Оренда приміщення  просп Шевченка 6А - фото 1
Оренда приміщення  просп Шевченка 6А - фото 2
Оренда приміщення  просп Шевченка 6А - фото 3
Оренда приміщення  просп Шевченка 6А - фото 4
Оренда приміщення  просп Шевченка 6А - фото 5
Оренда приміщення  просп Шевченка 6А - фото 6
Оренда приміщення  просп Шевченка 6А - фото 7
Оренда приміщення  просп Шевченка 6А - фото 8
Оренда приміщення  просп Шевченка 6А - фото 9

Оренда приміщення просп Шевченка 6А

Вишгород

Поскаржитись
5 650 грн.
565 грн. за м²
0 переглядів оголошення | 0 сьогодні
Додано: 4 травня 2026, ID: 4986583
Характеристики
  • Расположение в бизнес центре 
  • Общая площадь 10 м2
  • Ремонт Так 
  • Ні 
  • Так 
  • Коммуникации Электричество, Центральная канализация, Канализация септик, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Опис
Задам (без меблів ) в оренду приміщення 10 м.кв , на проспекті Шевченка 6А , під будь-яку діяльність : салон краси, кабінет массажу, офіс, проведення майстер-класів, магазин, майстерня, склад- інтернет магазин, кладовка та інше.

ПЕРЕВАГИ ПРИМІЩЕННЯ:

- цілодобовий доступ

-розташування - зручна та вигідна локація-все необхідне поруч, пішки: Нова пошта- 2 хв, кава -1 хв, зупинка- 2хв, аптека- 2 хв, мед клініка- 3 хв, АТБ та термінал-4 хв, центр міста-6

- завдяки тому, що ваше приміщення знаходиться на цокольному поверсі - під час повітряної тривоги ви зможете надавати свої послуги спокійно

- приміщення ідеально підходить також для студії звукозапису, уроків з вокалу , музикальної школи - весь цокольний і перший поверх будинку- це комерційні приміщення, тому ваша діяльність не буде заважати іншим навіть і в ночі

- вентиляція + електро

- туалет для орендарів з систематичним прибиранням під ключ

-wi fi

-є місце для вашої реклами на фасаді будинку

Дзвоніть саме зараз, поки є в наявності . Відповідаю на смс лише у Telegram та в OLX

Встигни зайняти першим! Відмінна ціна та локація!
Зворотній зв’язок
Наталія
офлайн
Схожі оголошення
Оренда приміщення Біла Церква 3
    19 500 грн.
    Здам в оренду капітальне приміщення в м. Біла Церква по вул. Сухоярська загальною площею 250кв. м, під склад або виробництво, Сухий. Рівна підлога. Хороший під'їзд. Закрита територія. Поруч Одеська траса. Підійде під будь-яку групу, крім хімічної. ціна 50грн. за 1 кв. м. Офіційно зареєстроване підприємство з постійною адресою, кваліфікованим персоналом та досвідом роботи, надає повний перелік послуг з питань, пов'язаних з нерухомістю. Безкоштовно приймаємо заявки від продавців і орендодавців. Гарантуємо об'єктивну оцінку, якісну рекламну компанію і юридичну підтримку. Юридичний супровід угод до моменту вручення правовстановлюючих документів, перевірка нерухомості на наявність арештів, обтяжень, и.т.п.
    Біла Церква
    Пропонується в оренду фасадне підвальне приміщення площею Біла Церква 3
      250 грн.
      Пропонується в оренду фасадне підвальне приміщення площею 250кв.м. по вул. Леваневського район ДК Росава .- Варіанти використання: магазин, банк, салон, представництво, т.д - Фасад, велике місце під рекламу. Активний пішохідний і автомобільний потік людей. Оточення: в 50м. McDonald's, базар, магазини, ресторани, банки, бізнес-центри, житлові будінку. зупинка громадського транспорту. Телефонуйте !!! цікавий варіант. Перегляди в зручне для Вас час. Офіційно зареєстроване підприємство з постійною адресою, кваліфікованим персоналом та досвідом роботи, надає повний перелік послуг з питань, пов'язаних з нерухомістю. Безкоштовно приймаємо заявки від продавців і орендодавців. Гарантуємо об'єктивну оцінку, якісну рекламну компанію і юридичну підтримку. Юридичний супровід угод до моменту вручення правовстановлюючих документів, перевірка нерухомості на наявність арештів, обтяжень, и.т.п.
      Біла Церква
        16 грн.
        Відповідальне зберігання товару, Білогородка. Оренда палетомісць. Склад. Палетне зберігання. Капітальна будова. Рампа для навантаження/розвантаження. Рівна бетонна підлога. Ролетні ворота 3х3. Є запас потужності з електроенергії (своя підстанція) Територія огороджена, охороняється, встановлено відеоспостереження. Є адміністративна будівля під офіс. Розташування – 2 км від Софіївській Борщагівці у бік Білогородки. Ціна за домовленістю.
        Білогородка
        офлайн
        Наталія
        На сайті з 16 квітня 2020