1  / 9
Оренда приміщення  просп Шевченка 6А - фото 1
Оренда приміщення  просп Шевченка 6А - фото 2
Оренда приміщення  просп Шевченка 6А - фото 3
Оренда приміщення  просп Шевченка 6А - фото 4
Оренда приміщення  просп Шевченка 6А - фото 5
Оренда приміщення  просп Шевченка 6А - фото 6
Оренда приміщення  просп Шевченка 6А - фото 7
Оренда приміщення  просп Шевченка 6А - фото 8
Оренда приміщення  просп Шевченка 6А - фото 9

Оренда приміщення просп Шевченка 6А

Вишгород

Поскаржитись
5 650 грн.
565 грн. за м²
0 переглядів оголошення | 0 сьогодні
Додано: 4 травня 2026, ID: 4986583
Характеристики
  • Расположение в бизнес центре 
  • Общая площадь 10 м2
  • Ремонт Так 
  • Ні 
  • Так 
  • Коммуникации Электричество, Центральная канализация, Канализация септик, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Опис
Задам (без меблів ) в оренду приміщення 10 м.кв , на проспекті Шевченка 6А , під будь-яку діяльність : салон краси, кабінет массажу, офіс, проведення майстер-класів, магазин, майстерня, склад- інтернет магазин, кладовка та інше.

ПЕРЕВАГИ ПРИМІЩЕННЯ:

- цілодобовий доступ

-розташування - зручна та вигідна локація-все необхідне поруч, пішки: Нова пошта- 2 хв, кава -1 хв, зупинка- 2хв, аптека- 2 хв, мед клініка- 3 хв, АТБ та термінал-4 хв, центр міста-6

- завдяки тому, що ваше приміщення знаходиться на цокольному поверсі - під час повітряної тривоги ви зможете надавати свої послуги спокійно

- приміщення ідеально підходить також для студії звукозапису, уроків з вокалу , музикальної школи - весь цокольний і перший поверх будинку- це комерційні приміщення, тому ваша діяльність не буде заважати іншим навіть і в ночі

- вентиляція + електро

- туалет для орендарів з систематичним прибиранням під ключ

-wi fi

-є місце для вашої реклами на фасаді будинку

Дзвоніть саме зараз, поки є в наявності . Відповідаю на смс лише у Telegram та в OLX

Встигни зайняти першим! Відмінна ціна та локація!
Зворотній зв’язок
Наталія
офлайн