1  / 19
Оренда приміщення Буча біля Новуса - фото 1
Оренда приміщення Буча біля Новуса - фото 2
Оренда приміщення Буча біля Новуса - фото 3
Оренда приміщення Буча біля Новуса - фото 4
Оренда приміщення Буча біля Новуса - фото 5
Оренда приміщення Буча біля Новуса - фото 6
Оренда приміщення Буча біля Новуса - фото 7
Оренда приміщення Буча біля Новуса - фото 8
Оренда приміщення Буча біля Новуса - фото 9
Оренда приміщення Буча біля Новуса - фото 10
Оренда приміщення Буча біля Новуса - фото 11
Оренда приміщення Буча біля Новуса - фото 12
Оренда приміщення Буча біля Новуса - фото 13
Оренда приміщення Буча біля Новуса - фото 14
Оренда приміщення Буча біля Новуса - фото 15
Оренда приміщення Буча біля Новуса - фото 16
Оренда приміщення Буча біля Новуса - фото 17
Оренда приміщення Буча біля Новуса - фото 18
Оренда приміщення Буча біля Новуса - фото 19

Оренда приміщення Буча біля Новуса

Буча

Поскаржитись
22 000 грн.
614 грн. за м²
0 переглядів оголошення | 0 сьогодні
Додано: 4 травня 2026, ID: 4987928
Характеристики
  • Расположение в промзоне 
  • Общая площадь 35.85 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Ремонт Так 
  • Так 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Опис
Здається в оренду приміщення площею 35,85 м.кв. з новим ремонтом.
Планування правильної форми, світле , багато панорамних вікон.
Виконаний якісний ремонт, двері прихованого монтажу, розводка опалення, установлені радіатори, газове опалення.
Приміщення на 2 поверсі, поряд салон краси та Стоматологічна клініка. На першому поверсі відділення Нової пошти, Галя Балувана та Ресторан. Поряд супермаркет "Новус"

Для перегляду - телефонуйте
Зворотній зв’язок
Олег
офлайн