1  / 8
Оренда приміщення 121 м² у ТЦ San Marco (Сокільники) - фото 1
Оренда приміщення 121 м² у ТЦ San Marco (Сокільники) - фото 2
Оренда приміщення 121 м² у ТЦ San Marco (Сокільники) - фото 3
Оренда приміщення 121 м² у ТЦ San Marco (Сокільники) - фото 4
Оренда приміщення 121 м² у ТЦ San Marco (Сокільники) - фото 5
Оренда приміщення 121 м² у ТЦ San Marco (Сокільники) - фото 6
Оренда приміщення 121 м² у ТЦ San Marco (Сокільники) - фото 7
Оренда приміщення 121 м² у ТЦ San Marco (Сокільники) - фото 8

Оренда приміщення 121 м² у ТЦ San Marco (Сокільники)

Сокільники

Поскаржитись
25 $
15 переглядів оголошення | 0 сьогодні Показати статистику
Додано: 3 липня 2025, ID: 4037274
Характеристики
  • Расположение в административном здании 
  • Общая площадь 121.9 м2
  • Этаж
  • Ремонт Так 
  • Ні 
  • Отопление Централизованное 
Опис
Оренда комерційного приміщення у ТЦ San Marco, с. Сокільники (вул. Л. Українки, 21).

Працюємо від власника і без комісії.

Пропонуємо в оренду фасадне комерційне приміщення 121,9 кв.м. (з антресоллю 17,3 кв.м.).
Вартість: 25$/кв.м. + 2$/кв.м. експлуатаційних витрат.

В торговому центрі знаходяться: АТБ, аптека D.S., Kvadrat SushiPizza, ОЛІМП і т.д. Поруч Галицька свіжина, Kramar, кондитерська Степанків.

ТЦ розташований на транспортній розв'язці у Сокільниках, перед в'їздом до Львова. Навколо організований паркінг. Приміщення знаходиться зі сторони Галицької свіжини, з виходом на паркінг біля головного входу в АТБ.
Зворотній зв’язок
Олег
офлайн
Схожі оголошення
Сдам капитальный склад низ пр.Ивана Мазепы Дніпро 8
    105 600 грн.
    Сдам капитальный склад низ пр.Ивана Мазепы просп. (Петровского), охраняемая территория, 700 кв.м., высота 4,5 м., ворота 4 на 4 м.,есть комната для кладовщика. с/у., на 2 эт. офис с 2 комнат 180 кв.м., есть видео наблюдение, сигнализация,парковка.Также есть отапливаемый склад 47 кв.м.Цена уже с НДС.
    Дніпро, Чечеловський
    Здам в оренду приміщення 60 м2 нежитловий фонд Генерала Пушкіна, 34б Дніпро 10
      18 000 грн.
      Здам в оренду нежитловий фонд по вул. Ольгерда Бочковського (Генерала Пушкіна), 34б Загальна площа приміщення 60 м2, з ремонтом. Є світло, вода, опалення, кондиціонер, сан вузол. Окремий вхід. Підійде під будь-який бізнес, кабінет, офіс. Комунальні платежі сплачуються окремо.
      Дніпро, Шевченківський
      Офісне приміщення 17 кв. м. видове у сучасному офісно-складському комплексі Київ 7
        726 грн.
        Офісне приміщення 17 кв. м. видове у сучасному офісно-складському комплексі Пропонуємо до Вашої уваги комфортний для бізнесу офіс у сучасному офісно-складському комплексі за адресою: Велика Кільцева 4а/АШАН Здаються в довгострокову оренду офісн приміщення 17 кв.м., якє розташовано на четвертому поверсі. Вдала транспортна розв'язка, паркова зона, паркінг для вас та ваших гостей, презентабельна гостьова група, цілодобова охорона, поверхова система відеоспостереження, швидкісний інтернет від двох провідних провайдерів, домашня кав'ярня, відділення нової пошти та бізнес-сусідство – сприятливі умови для роботи та творчості. Кабінети світлі, є із зонуванням, оснащені опаленням (тепла підлога), кондиціонерами. Сучасний ремонт, скляний фасад, вікна з виходом на паркову зону. Ціна – 726 грн/м2 + комунальні платежі +експлуатаційні з урахуванням ПДВ. Крім цього, є вільні офісні приміщення різної квадратури від 17 кв. м.
        Київ, Святошинський