1  / 16
Оренда приміщення 114 кв. в Центрі Хортицького району, пр.Ювілейний - фото 1
Оренда приміщення 114 кв. в Центрі Хортицького району, пр.Ювілейний - фото 2
Оренда приміщення 114 кв. в Центрі Хортицького району, пр.Ювілейний - фото 3
Оренда приміщення 114 кв. в Центрі Хортицького району, пр.Ювілейний - фото 4
Оренда приміщення 114 кв. в Центрі Хортицького району, пр.Ювілейний - фото 5
Оренда приміщення 114 кв. в Центрі Хортицького району, пр.Ювілейний - фото 6
Оренда приміщення 114 кв. в Центрі Хортицького району, пр.Ювілейний - фото 7
Оренда приміщення 114 кв. в Центрі Хортицького району, пр.Ювілейний - фото 8
Оренда приміщення 114 кв. в Центрі Хортицького району, пр.Ювілейний - фото 9
Оренда приміщення 114 кв. в Центрі Хортицького району, пр.Ювілейний - фото 10
Оренда приміщення 114 кв. в Центрі Хортицького району, пр.Ювілейний - фото 11
Оренда приміщення 114 кв. в Центрі Хортицького району, пр.Ювілейний - фото 12
Оренда приміщення 114 кв. в Центрі Хортицького району, пр.Ювілейний - фото 13
Оренда приміщення 114 кв. в Центрі Хортицького району, пр.Ювілейний - фото 14
Оренда приміщення 114 кв. в Центрі Хортицького району, пр.Ювілейний - фото 15
Оренда приміщення 114 кв. в Центрі Хортицького району, пр.Ювілейний - фото 16

Оренда приміщення 114 кв. в Центрі Хортицького району, пр.Ювілейний

Запоріжжя, Хортицький

Поскаржитись
23 000 грн.
202 грн. за м²
0 переглядів оголошення | 0 сьогодні
Додано: 5 травня 2026, ID: 4994053
Характеристики
  • Расположение в административном здании 
  • Общая площадь 114 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Ремонт Так 
  • Ні 
  • Так 
  • Отопление Централизованное 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Опис
Оренда приміщення 114 кв. в Центрі Хортицького району, пр.Ювілейний, зуп.Лахтинська

Примішення знаходиться на 1 поверсі, є парковка, підхідні доріжки викладені плиткою, клумби.

Приміщення має:
- два великих зали,
- підсобку,
- кабінет,
- санвузол
- кімату індивідуального опалення.

Є охоронна та пожежені сигналізації, також захисні металеві решітки повністю на вітринних вікнах.

За рахунок індивідуального опалення плата зменшена, на все лічильники.

Прохідне місце, перша лінія, поряд зупинка транспорту, ринок, пакр, великий потік людей.

Здається в довготривалу оренду. Розглядається оренда під магазин непродовольчих товарів, офісне приміщення.

Ціна - 23000грн+КУ, страховий платіж - 23000грн, 50% ріелторські посуги
Зворотній зв’язок
Тетяна
офлайн