1  / 20
оренда нового будинку в комплексі fisherdorff - фото 1
оренда нового будинку в комплексі fisherdorff - фото 2
оренда нового будинку в комплексі fisherdorff - фото 3
оренда нового будинку в комплексі fisherdorff - фото 4
оренда нового будинку в комплексі fisherdorff - фото 5
оренда нового будинку в комплексі fisherdorff - фото 6
оренда нового будинку в комплексі fisherdorff - фото 7
оренда нового будинку в комплексі fisherdorff - фото 8
оренда нового будинку в комплексі fisherdorff - фото 9
оренда нового будинку в комплексі fisherdorff - фото 10
оренда нового будинку в комплексі fisherdorff - фото 11
оренда нового будинку в комплексі fisherdorff - фото 12
оренда нового будинку в комплексі fisherdorff - фото 13
оренда нового будинку в комплексі fisherdorff - фото 14
оренда нового будинку в комплексі fisherdorff - фото 15
оренда нового будинку в комплексі fisherdorff - фото 16
оренда нового будинку в комплексі fisherdorff - фото 17
оренда нового будинку в комплексі fisherdorff - фото 18
оренда нового будинку в комплексі fisherdorff - фото 19
оренда нового будинку в комплексі fisherdorff - фото 20

оренда нового будинку в комплексі fisherdorff

Дніпро

Поскаржитись
89 341.29 грн.
912 грн. за м²
0 переглядів оголошення | 0 сьогодні
Додано: 22 серпня 2026, ID: 5235473
Характеристики
  • Расстояние до города В городе 
  • Комнат
  • Общая площадь 98 м2
  • Этажность
  • Площадь участка 17 соток
  • Год постройки / сдачи После 2015 
  • Отопление Комбинированное 
  • Ремонт Авторский проект 
  • Комфорт Кондиционер, Душевая кабина, Балкон, Камин, Сигнализация, Видеонаблюдение, Автоматические ворота, Подсобные помещения, Баcсейн, Автономный электро генератор 
  • Коммуникации Скважина, Электричество, Канализация септик, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
  • Инфраструктура Остановка транспорта, Детская площадка, Отделение почты 
  • Ландшафт Река 
Опис
збудувано у 2026. Від центра міста 15 км,
цокольний поверх велика кімната кухня, великий зал з каміном- де можно відпочивати на великому дивані, е санвузол, кімнатка-кладовка,
2й поверх дві кімнати: основна спальня, спальні-каібнет, + санвузол (душева, туалет)

зручна парковка з можливістю заряджати електричне авто, інтернет (оптика до 1Гб/с від провадера ДТС), телевізор, повноціная кухня (мікрохвилюва, індукційні плита, посудомійка, чайник, ковамашина). на теріторіі фуболне поле, каяки та сапи.
Газовий гриль (3 в одному: смокер, гріль, тандир).
доступ до бассену:
- у листопаді 8 градусів;
- з середини квітня 29 градусів;
купель-джакузі круглий рік 38-40 градсів (на обох автоматичне дозуванні хіміі)
Повністю автономній комплекс зі своїми:
- великими генераторрм + 1 тона запасом дизельного палива,
- своя вода - свердловина та каналізація
Зворотній зв’язок
Константин
офлайн
Схожі оголошення
Оренда будинку в с.Шаян подобово Шаян 5
    900 грн.
    У бунку є всі зручності .На першому поверсі кухня та душ .На другому поверсі дві окремі кімнати .У дворі є альтанка та мангал.
    Шаян
    Здам в оренду будинок у «Золотих Ключах» з газовим опаленням Слобожанське 20
      1 800 $
      ???? Здам в оренду будинок у «Золотих Ключах» Одноповерховий будинок, 110 м² з сучасним ремонтом, оновленим у 2023 році. Будинок дуже комфортний для проживання сім’ї — 2 спальні + простора кухня-вітальня. ???? Ділянка — 4 сотки Ландшафтний дизайн, затишне патіо та зона з мангалом. Паркування на 2 автомобілі. ???? Комунікації та безпека двоконтурний газовий котел тепла підлога по всьому будинку, крім спалень центральні вода та каналізація генератор автополив сигналізація та охорона будинок утеплений   Кухня-студія — 25 м² електрична варильна поверхня духова шафа мікрохвильова піч холодильник посудомийна машина вся побутова техніка телевізор кондиціонер зручний диван Спальня 1 розкладний диван містка шафа з доводчиками жалюзі робочий стіл із красивим видом Спальня 2 ліжко кондиціонер містка шафа ???? Санвузол гігієнічний душ пральна машина сушильна машина якісна сантехніка Grohe Також є велика шафа в коридорі та окрема кладова. ???????? Розглядаються невеликі собаки та коти. ????‍????‍????‍???? Підійде для сім’ї з двома дітьми.
      Слобожанське
      Здам будиночок з евроремонтом в селі Зубківка біля Китайгорода в Царічанськом район Дніпро 17
        950 $
        Здам будиночок з евроремонтом в селі Зубківка біля Китайгорода в Царічанськом районі, Будинок «Кульбаба» знаходиться в екологічно чистій зоні – на узліссі лісу та красивих лугових краївидів в селі Зубківка біля Китайгорода в Царічанськом районі, 85 км від Дніпра. До Царичанки 13 км. Прямо біля лісу. Будинок 40 кв.м, тераса 8 кв.м. Одна спальня зі зручним матрасом і телевізором. Кухня-студія оздоблена всім необхідним для якісного відпочинку - посуд, електрочайник, посудомийна машина. Санвузол зі всіма засобами індивідуального догляду, рушниками, феном. Будинок обігрівається електричною теплою підлогою і конвекторам в спальні. На випадок відсутності світла є зарядна станція, газова плита і звичайно багато свічок та світильників, які зроблять всі незручності більш комфортними. Комфортно розміщуються 2 людини, максимально 4, бо на цей випалок в студії є розкладний диван.Можна орендувати краткотерміново . Від одного тиждня. Рядом є ще один подібний будиночок. Можлива оренда обох Масленникова Ольга фахівець в нерухомості
        Дніпро
        офлайн
        Константин
        На сайті з 16 квітня 2020