1  / 5
Оренда нежитлового приміщення Центр! - фото 1
Оренда нежитлового приміщення Центр! - фото 2
Оренда нежитлового приміщення Центр! - фото 3
Оренда нежитлового приміщення Центр! - фото 4
Оренда нежитлового приміщення Центр! - фото 5

Оренда нежитлового приміщення Центр!

Умань

Поскаржитись
32 200 грн.
150 грн. за м²
1 перегляд оголошення | 1 сьогодні Показати статистику
Додано: 4 травня 2026, ID: 4987374
Характеристики
  • Расположение в административном здании 
  • Общая площадь 215 м2
  • Ремонт Так 
  • Ні 
  • Так 
  • Коммуникации Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Асфальтированная дорога 
Опис
Оренда частини нежитлових приміщень першого та другого поверхів, площею 214,5 м². Будівля знаходиться в центральній частині міста. Ідеальне місце під бізнес різного виду діяльності (кафе, офіси, фітнес тощо).​ Вхід з площі та двору (вільний доступ)​, опалення в наявності​ (газова котельня). м. Умань, вул. Європейська, 8а.
Зворотній зв’язок
Богдан
офлайн