1  / 3
Оренда масажного столу оренда кушетки - фото 1
Оренда масажного столу оренда кушетки - фото 2
Оренда масажного столу оренда кушетки - фото 3

Оренда масажного столу оренда кушетки

Черкаси

Поскаржитись
200 грн.
12 грн. за м²
2 перегляди оголошення | 0 сьогодні Показати статистику
Додано: 15 січня 2024, ID: 2523998
Характеристики
  • Общая площадь 17 м2
Опис
Оренда масажного столу для масажиста або майстра по нарощенню вій. По дням, по домовленності з 8:00 до 15:00 або з 15:00 до 22:00 = 200 грн. Неділя можна на цілий день = 400 грн.
Можлива оренда на 12-14 днів на місяць (понеділок, середа, неділя, і можливо ще якийсь день раз на два тижні) - вартість такої оренди за місяць (за 12-14 днів) 1600 + 300 за комунальні послуги.
Ціна вказана з урахуванням комунальних платежів, додатково нічого платити не потрібно. Площа 700 річчя, офісна будівля, 1 поверх, гарна транспортна розв'язка
Зворотній зв’язок
Мария
офлайн
Схожі оголошення
    750 грн.
    Самая крупная аптечная сеть Украины срочно снимет помещения в Киеве и области помещения от 50 кв. и больше интересует только красная линия рассматриваем вознаграждение агентам
    Київ
    Оренда палетомісць склад логістика зберігання Білогородка топ
      16 грн.
      Відповідальне зберігання товару, Білогородка. Оренда палетомісць. Склад. Палетне зберігання. Капітальна будова. Рампа для навантаження/розвантаження. Рівна бетонна підлога. Ролетні ворота 3х3. Є запас потужності з електроенергії (своя підстанція) Територія огороджена, охороняється, встановлено відеоспостереження. Є адміністративна будівля під офіс. Розташування – 2 км від Софіївській Борщагівці у бік Білогородки. Ціна за домовленістю.
      Білогородка
      вул. Княжий затон 14. Без комісії Київ 11
        45 000 грн. Торг
        Оренда фасадного приміщення .Осокорки. вул. Княжий затон 14в, на розі з Дніпровською набережною. Перша лінія, фасад. 1 пов, н.ф., Фасад, окремий вхід Площа 68м2. - зал 26 м2 з вітринним вікном , з/в, 2 кімнати: 12м2 з вікном, та 8м2; хол 16м2. Сучасний ремонт в стилі «лофт» виконаний на 90%. Н 3м. 4 місця підведення води. Нова розводка електрики, 2 кондиціонера, бойлер 80л. Охоронна та пожежна сигналізація. Опалення – індивідуальне, електро. Найбільш населений район столиці. Зручна транспортна розв'язка, насичений пішохідний трафік. Навпроти входу зупинка громадського транспорту. Поруч ТЦ Аркадія та Рівер молл, ст. метро Осокорки – 650 метрів. Сусіди - ресторан, "Лазер-хаус", стоматологія, нотаріус та ін.
        Київ, Дарницький
        офлайн
        Мария
        На сайті з 16 квітня 2020