1  / 6
Оренда МАФу на діючій зупинці громадського транспорту | прохідне місце - фото 1
Оренда МАФу на діючій зупинці громадського транспорту | прохідне місце - фото 2
Оренда МАФу на діючій зупинці громадського транспорту | прохідне місце - фото 3
Оренда МАФу на діючій зупинці громадського транспорту | прохідне місце - фото 4
Оренда МАФу на діючій зупинці громадського транспорту | прохідне місце - фото 5
Оренда МАФу на діючій зупинці громадського транспорту | прохідне місце - фото 6

Оренда МАФу на діючій зупинці громадського транспорту | прохідне місце

Бровари

Поскаржитись
6 500 грн.
985 грн. за м²
0 переглядів оголошення | 0 сьогодні
Додано: 16 серпня 2026, ID: 5218499
Характеристики
  • Расположение в торговом центре 
  • Общая площадь 6.6 м2
  • Этажность
  • Ремонт Так 
  • Так 
  • Ні 
  • Отопление Другое 
  • Коммуникации Электричество 
Опис
Здається в оренду торговий МАФ, поєднаний із зупинкою громадського транспорту, у прохідному та добре помітному місці, навпроти магазину АТБ.

Об’єкт розташований безпосередньо біля зупинки, поруч із пішохідним переходом, дорогою та житловими будинками. Це забезпечує стабільний пішохідний і пасажирський трафік протягом дня.
МАФ добре проглядається з дороги, тротуару та зони очікування транспорту.

Переваги об’єкта:
розташування прямо на діючій зупинці громадського транспорту;
постійний пішохідний та пасажирський потік;
хороша оглядовість з дороги та тротуару;
поруч житловий масив;
два торгових вікна;
захисні ролети;
велика площа під вивіску та рекламу;
навіс зупинки перед торговою точкою;
окремий вхід у приміщення з тильної сторони;
зручний під’їзд та можливість завантаження товару.

Підійде під:
кав’ярню формату “кава з собою”;
випічку / швидкий перекус;
магазин дрібних товарів;
квіти;
інший бізнес щоденного попиту.

Технічні характеристики:
площа: 6,6 м²;
електрична потужність: 9кВт;
електрика: [220/380 В];

Приміщення готове до перегляду.

Телефонуйте або пишіть, відповім на запитання та домовимось про перегляд.
Зворотній зв’язок
Сергій
офлайн
Схожі оголошення
Терміново! Здам Фасадне приміщення з ремонтом та генератором ЖК 66 Перлина Одеса 19
    1 499 $
    ТЕРМІНОВО! ФАСАДНЕ ПРИМІЩЕННЯ 80 м² З РЕМОНТОМ ТА ГЕНЕРАТОРОМ У KADORR CITY ЖК KADORR City, «66 Перлина» вул. Краснова, 1, Приморський район, Одеса Здам в оренду фасадне комерційне приміщення з новим ремонтом у сучасному житловому кварталі KADORR City. Приміщення розташоване на першому поверсі з окремим фасадним входом, великими панорамними вітринами та відмінною видимістю для майбутнього бізнесу. Головна перевага — великий житловий масив із тисячами потенційних клієнтів та постійним розвитком інфраструктури району. ПІДІЙДЕ ДЛЯ: • кавярні або bakery • магазину продуктів чи товарів повсякденного попиту • салону краси • барбершопу • стоматології • медичного кабінету • офісу продажів • шоуруму • дитячого центру • сервісного бізнесу ХАРАКТЕРИСТИКИ: ✔ Площа — 80 м² ✔ Новий ремонт ✔ Потужність — 16 кВт ✔ Панорамні фасадні вітрини ✔ Окремий вхід ✔ Високі стелі ✔ Місце для рекламної вивіски ✔ Зручне планування БІЗНЕС ПРАЦЮЄ НАВІТЬ ПІД ЧАС ВІДКЛЮЧЕНЬ СВІТЛА У будинку встановлено власний генератор KADORR, що забезпечує стабільну роботу обєкта. Потужність 16 кВт дозволяє використовувати професійне обладнання для торгівлі, кавярні, пекарні чи сфери послуг. ПРО ЛОКАЦІЮ: -KADORR City — один із найбільших нових житлових кварталів Одеси. -На території комплексу вже працюють магазини та сервіси, активно заселяються нові будинки, а найближчим часом відкривається бізнес-центр «62 Перлина», що додатково збільшить щоденний потік потенційних клієнтів. -Для бізнесу це можливість працювати безпосередньо всередині великого житлового району з постійним попитом на товари та послуги. УМОВИ ОРЕНДИ: Орендна ставка — 1 499 у.о./місяць Рієлторські послуги оплачуються окремо. Приміщення вільне та готове до показу. Телефонуйте — фасадні приміщення з ремонтом, генератором та в такій локації на ринку зявляються рідко. https://ah-era.rem.ua/ua
    Одеса, Приморський
    Сдам помещение цокольный этаж,пр.Слобожанский 14 Дніпро 2
      40 000 грн.
      Сдам помещение цокольный этаж,пр.Слобожанский 14,отдельный вход,328 кв.м.,можно под швейную мастерскую,склад,небольшое производство.
      Дніпро, Індустріальний, Инустриальный
      Оренда 180 кв.м. Фасад/Центр/пл.Перемоги Київ 13
        3 700 $
        Здається в оренду фасадне торгове приміщення 180 м² на проспекті Берестейському, 3. Вартість: 3700 $ + комунальні платежі. Комунікації: Санвузол, централізоване опалення, водопостачання та каналізація. Електроенергія: 150 кВт. Вентиляція: витяжний канал. Розташування: Приміщення з виходом виключно на фасад, що забезпечує максимальну видимість. Трафік: Високий пішохідний та автомобільний трафік завдяки сусідству з популярними об'єктами: «Філадельфія», магазини італійських меблів, стільців, «Двері» та інші. Парковка: Власної парковки немає, але є можливість заїзду/виїзду через обмежувальні стовпчики (ключі надаються орендарю).
        Київ, Шевченківський
        офлайн
        Сергій
        На сайті з 16 квітня 2020