1  / 20
Оренда квартири в ЖК Кампус, є генератор. Метро КПІ. - фото 1
Оренда квартири в ЖК Кампус, є генератор. Метро КПІ. - фото 2
Оренда квартири в ЖК Кампус, є генератор. Метро КПІ. - фото 3
Оренда квартири в ЖК Кампус, є генератор. Метро КПІ. - фото 4
Оренда квартири в ЖК Кампус, є генератор. Метро КПІ. - фото 5
Оренда квартири в ЖК Кампус, є генератор. Метро КПІ. - фото 6
Оренда квартири в ЖК Кампус, є генератор. Метро КПІ. - фото 7
Оренда квартири в ЖК Кампус, є генератор. Метро КПІ. - фото 8
Оренда квартири в ЖК Кампус, є генератор. Метро КПІ. - фото 9
Оренда квартири в ЖК Кампус, є генератор. Метро КПІ. - фото 10
Оренда квартири в ЖК Кампус, є генератор. Метро КПІ. - фото 11
Оренда квартири в ЖК Кампус, є генератор. Метро КПІ. - фото 12
Оренда квартири в ЖК Кампус, є генератор. Метро КПІ. - фото 13
Оренда квартири в ЖК Кампус, є генератор. Метро КПІ. - фото 14
Оренда квартири в ЖК Кампус, є генератор. Метро КПІ. - фото 15
Оренда квартири в ЖК Кампус, є генератор. Метро КПІ. - фото 16
Оренда квартири в ЖК Кампус, є генератор. Метро КПІ. - фото 17
Оренда квартири в ЖК Кампус, є генератор. Метро КПІ. - фото 18
Оренда квартири в ЖК Кампус, є генератор. Метро КПІ. - фото 19
Оренда квартири в ЖК Кампус, є генератор. Метро КПІ. - фото 20

Оренда квартири в ЖК Кампус, є генератор. Метро КПІ.

Київ, Солом'янський

Поскаржитись
24 000 грн.
585 грн. за м²
0 переглядів оголошення | 0 сьогодні
Додано: 4 квітня 2026, ID: 4909032
Характеристики
  • Комнат
  • Общая площадь 41 м2
  • Площадь кухни 16 м2
  • Этаж 20 
  • Этажность 25 
  • С мебелью Так 
  • Планировка Студия 
  • Отопление Собственная котельная 
  • Ремонт Евроремонт 
  • Комфорт Кондиционер, Подогрев полов, Душевая кабина, Мебель на кухне, Гардероб, Панорамные окна, Консъерж, Подземный паркинг, Лифт, Грузовой лифт 
  • Коммуникации Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
  • Инфраструктура Детский сад, Школа, Остановка транспорта, Детская площадка, Аптека, Отделение почты, ЖД станция 
Опис
Адреса: вул. Нижньоключова, буд. 14, Солом'янський район.

Станція метро Політехнічний інститут.

ЖК Кампус.

Кімнат - 2-кімн.(студія).

Площа – 41 м².

Поверх - 20/25-пов.

Відкритий балкон з гарним видом.

Зручне перепланування квартири (кухня-студія, окрема спальня, вбиральня, гардеробна кімната).

Укомплектована необхідними меблями та технікою:

- функціональна кухня з технікою (є посудомийка) та диван для відпочинку;

- у спальні двоспальне ліжко з ортопедичним матрацом та шафа купе;

- у ванній підлога з підігрівом.
Бойлер.

У будинку своя котельня, укриття,генератор!
Консєрж при вході в під’їзд.

В пішій доступності є все, що потрібно для комфортного життя, тренувальний зал, декілька ТРЦ, кафе та ресторани.

Вартість оренди – 24 000 грн. + ком.
Комісія - 25 %.
Зворотній зв’язок
Руслан
офлайн