1  / 8
Оренда квартири в центрі міста - фото 1
Оренда квартири в центрі міста - фото 2
Оренда квартири в центрі міста - фото 3
Оренда квартири в центрі міста - фото 4
Оренда квартири в центрі міста - фото 5
Оренда квартири в центрі міста - фото 6
Оренда квартири в центрі міста - фото 7
Оренда квартири в центрі міста - фото 8

Оренда квартири в центрі міста

Кривий Ріг, Центрально-Міський

Поскаржитись
7 500 грн.
156 грн. за м²
0 переглядів оголошення | 0 сьогодні
Додано: 24 березня 2026, ID: 4868542
Характеристики
  • Комнат
  • Общая площадь 48 м2
  • Площадь кухни 6 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • С мебелью Так 
  • Отопление Централизованное 
  • Ремонт Евроремонт 
  • Комфорт Ванна, Мебель на кухне 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация 
Опис
Найкраща локація в місті! Здається квартира на тривалий термін прямо на площі Визволення, вул Гірничих Інженерів, 2. Дві кімнати в 3-кімнатній квартирі на 4 поверсі (1 кімната закрита з речами господині). Не кутова, в цегляному будинку (влітку не жарко, взимку не холодно). На все стоять лічильники, сучасна газова колонка та плита (завжди є гаряча вода). Велика кімната 20 метрів, спальня 12м, містка комора, засклений балкон із додатковими полицями. У кухні холодильник сухого заморожування (не треба розморожувати), мікрохвильова піч, електрочайник, кавоварка і необхідний посуд.
Вся побутова техніка, інтернет Wi-fi, посуд та білизна в ідеальному стані. Є домофон та все необхідне для комфортного проживання. Є великий двір, де поставити машину. Квартира готова до заселення.
Ціна 7500+ комунальні. Оплата перший і останній місяць.
Зворотній зв’язок
Катерина
офлайн