1  / 9
Оренда квартири Квартал - фото 1
Оренда квартири Квартал - фото 2
Оренда квартири Квартал - фото 3
Оренда квартири Квартал - фото 4
Оренда квартири Квартал - фото 5
Оренда квартири Квартал - фото 6
Оренда квартири Квартал - фото 7
Оренда квартири Квартал - фото 8
Оренда квартири Квартал - фото 9

Оренда квартири Квартал

Дніпро, Шевченківський

Поскаржитись
9 999 грн.
667 грн. за м²
0 переглядів оголошення | 0 сьогодні
Додано: 2 травня 2026, ID: 4984050
Характеристики
  • Комнат
  • Общая площадь 15 м2
  • Площадь кухни 3 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • С мебелью Так 
  • Ремонт Евроремонт 
  • Комфорт Кондиционер, Подогрев полов, Душевая кабина, Мебель на кухне, Решетки на окнах, Видеонаблюдение 
  • Коммуникации Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
  • Инфраструктура Детский сад, Школа, Остановка транспорта, Рынок, Детская площадка, Аптека, Отделение почты 
  • Дополнительно Можно студентам, Можно с детьми 
Опис
м.Дніпро, 12й квартал

N19
ПЕРША СДАЧА

Повністю новий поверх із сучасними комунікаціями після реконструкції!

Новий ремонт, всі меблі та техніка абсолютно нові
На другому рівні повноцінне спальне місце з ортопедичним матрацом 200х160 см
Автономне електричне опалення + тепла підлога по всій квартирі
Смарт-ТВ, пральна машинка, витяжка, бойлер, варильна поверхня, холодильник, кондиціонер

Параметри:
• Перший поверх: 15 м²
• Другий рівень: 7 м²
• 1/5 поверхового будинку

У під’їзді виконано ремонт, замінено комунікації
На подвір’ї дитячий майданчик та парковка
ТРЦ TERRA, АТБ, Нова Пошта, школа, дит.садочок – це все в кроковій доступності

Адреса: вул. Михайла Скорика, 9 (Казакевича 9)
Відмінна транспортна розв’язка, до центру – 20хв.

Квартира реальна та готова до заселення!
Можна з тваринами
За необхідності надішлю відео
Зворотній зв’язок
Валерія
офлайн