1  / 18
Оренда квартири довгострокова в м.Рівне - фото 1
Оренда квартири довгострокова в м.Рівне - фото 2
Оренда квартири довгострокова в м.Рівне - фото 3
Оренда квартири довгострокова в м.Рівне - фото 4
Оренда квартири довгострокова в м.Рівне - фото 5
Оренда квартири довгострокова в м.Рівне - фото 6
Оренда квартири довгострокова в м.Рівне - фото 7
Оренда квартири довгострокова в м.Рівне - фото 8
Оренда квартири довгострокова в м.Рівне - фото 9
Оренда квартири довгострокова в м.Рівне - фото 10
Оренда квартири довгострокова в м.Рівне - фото 11
Оренда квартири довгострокова в м.Рівне - фото 12
Оренда квартири довгострокова в м.Рівне - фото 13
Оренда квартири довгострокова в м.Рівне - фото 14
Оренда квартири довгострокова в м.Рівне - фото 15
Оренда квартири довгострокова в м.Рівне - фото 16
Оренда квартири довгострокова в м.Рівне - фото 17
Оренда квартири довгострокова в м.Рівне - фото 18

Оренда квартири довгострокова в м.Рівне

Обарів

Поскаржитись
9 500 грн.
171 грн. за м²
1 перегляд оголошення | 1 сьогодні Показати статистику
Додано: 29 квітня 2026, ID: 4977701
Характеристики
  • Комнат
  • Общая площадь 55.5 м2
  • Площадь кухни 8.8 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • С мебелью Так 
  • Тип дома Чешка 
  • Планировка Раздельная 
  • Отопление Централизованное 
  • Ремонт Косметический ремонт 
  • Комфорт Ванна, Мебель на кухне, Гардероб, Гостевой паркинг 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
  • Инфраструктура Детский сад, Школа, Бювет, Остановка транспорта, Детская площадка, Аптека, Отделение почты 
Опис
Оренда квартири довгострокова з 2-х окремих житлових кімнат ,
площею 12,6 та 16,1 кв.м. Загальна площа 55,5 кв.м
Район Ювілейного біля підземного переходу
- 5/5 поверх цегляного будинку
- косметичний ремонт
- замінені електрика, труби ,сантехніка
- газова колонка
- металопластикові вікна та засклений балкон на кухні
- лічильники на світло, газ, воду
- взимку тепло +21
- поруч зупинки, магазини, школи , садочки, парк
- гарний затишний двір
- квартира має необхідні меблі, посуд, постільну білизну та предмети домашнього вжитку
- наявна пральна машина, холодильник, телевізори , пилосос.
Вартість оренди 9500 грн в місяць та один місячний депозит , що повертається при виселенні в разі справності та доброго стану майна що використовувалось + комунальні послуги , та при бажанні інтернет разом з мобільним номером що коштує 250 грн.
+38********94 - Оксана.
Зворотній зв’язок
Оксана
офлайн