1  / 8
Оренда крісла, оренда кабінету в салоні краси преміум класу - фото 1
Оренда крісла, оренда кабінету в салоні краси преміум класу - фото 2
Оренда крісла, оренда кабінету в салоні краси преміум класу - фото 3
Оренда крісла, оренда кабінету в салоні краси преміум класу - фото 4
Оренда крісла, оренда кабінету в салоні краси преміум класу - фото 5
Оренда крісла, оренда кабінету в салоні краси преміум класу - фото 6
Оренда крісла, оренда кабінету в салоні краси преміум класу - фото 7
Оренда крісла, оренда кабінету в салоні краси преміум класу - фото 8

Оренда крісла, оренда кабінету в салоні краси преміум класу

Львів

Поскаржитись
10 000 грн.
42 грн. за м²
3 перегляди оголошення | 0 сьогодні Показати статистику
Додано: 15 січня 2024, ID: 2527129
Характеристики
  • Общая площадь 240 м2
  • Этаж 10 
  • Этажность
  • Ремонт Так 
  • Ні 
  • Отопление Другое 
Опис
Центр краси Ілони Демків - це новий, сучасний коворкінг для перукарів, майстрів манікюру, косметологів, масажистів….! Площа 240м2, 3 поверхи. 1 поверх-кабінети з кушетками, кімната для хімічних процедур з потужною витяжкою), кімната для курців, санвузол для гостей, санвузол для персоналу, повноцінна кухня з гардеробом, стерилізаційна. 2 поверх (вхідний), зона адміністратора, 6 робочих місць для перукарів, зона відпочинкова для клієнтів, санвузол, лабораторія з мийками. 3 поверх проглядається через скляні стіни з 2-го. Цей зал Манікюрний, педикбрний, та візажний.
Простір завжди класної атмосфери, сервісу та відмінного дизайну до дрібниць !!)

Встановлена система автономного водопостачання (насосна станція з резервним баком на 1000л).
Тепло в салоні забезпечуется системою кондиціонування (приток і відток повітря) + автономне живлення від генератору.
Для майстрів, які займаються кератинуванням та іншими процедурами, маємо окремий кабінет «відновлення» з вмунтованими витяжками в стелі.

Маючи великий досвід в організації простору для стилістів - ми врахували все, що необхідно майстру для комфортної, легкої і творчої роботи! Наш сучасний центр краси з великим простором- тому працювати буде дуже комфортно, адже укожного майстра свій індивідуальний простір. А також технічно розроблене освітлення для коллориста, зона очікування для клієнта, кімната для відпочинку майстрів. Кімната для паління! А найголовніше, це фотогенічний insta простір!!!

Для nails майстра - робоче, комфортне місце з витяжкою та рукомийником, окремомий поверх (2-ий ярус), педикюрне крісло з умивальником з подачею води! Скляні шафи для зберігання, окреме водопостачання!

Вартість оренди за 15 змін:
- робоче місце стиліста - перукаря - 10000грн ( це 665 грн один день )
- кабінет майстра манікюра/педикюра - 8200 грн ( це 546 грн один день)
-Бровист/візажист -8200грн ( це 546 грн один день)

-Денна оренда окремих кабінетів для косметологів, масажистів, майстра вій, епіляції, Ендосфера….-1000грн/1день.
Надаємо одноразові простині, адміністратор салону зустрічає ваших клієнтів.
Зворотній зв’язок
Демків Ілона
офлайн
Схожі оголошення
Сдам капитальный склад низ пр.Ивана Мазепы Дніпро 8
    105 600 грн.
    Сдам капитальный склад низ пр.Ивана Мазепы просп. (Петровского), охраняемая территория, 700 кв.м., высота 4,5 м., ворота 4 на 4 м.,есть комната для кладовщика. с/у., на 2 эт. офис с 2 комнат 180 кв.м., есть видео наблюдение, сигнализация,парковка.Также есть отапливаемый склад 47 кв.м.Цена уже с НДС.
    Дніпро, Чечеловський
    Здам в оренду приміщення 60 м2 нежитловий фонд Генерала Пушкіна, 34б Дніпро 10
      18 000 грн.
      Здам в оренду нежитловий фонд по вул. Ольгерда Бочковського (Генерала Пушкіна), 34б Загальна площа приміщення 60 м2, з ремонтом. Є світло, вода, опалення, кондиціонер, сан вузол. Окремий вхід. Підійде під будь-який бізнес, кабінет, офіс. Комунальні платежі сплачуються окремо.
      Дніпро, Шевченківський
      Офісне приміщення 17 кв. м. видове у сучасному офісно-складському комплексі Київ 7
        726 грн.
        Офісне приміщення 17 кв. м. видове у сучасному офісно-складському комплексі Пропонуємо до Вашої уваги комфортний для бізнесу офіс у сучасному офісно-складському комплексі за адресою: Велика Кільцева 4а/АШАН Здаються в довгострокову оренду офісн приміщення 17 кв.м., якє розташовано на четвертому поверсі. Вдала транспортна розв'язка, паркова зона, паркінг для вас та ваших гостей, презентабельна гостьова група, цілодобова охорона, поверхова система відеоспостереження, швидкісний інтернет від двох провідних провайдерів, домашня кав'ярня, відділення нової пошти та бізнес-сусідство – сприятливі умови для роботи та творчості. Кабінети світлі, є із зонуванням, оснащені опаленням (тепла підлога), кондиціонерами. Сучасний ремонт, скляний фасад, вікна з виходом на паркову зону. Ціна – 726 грн/м2 + комунальні платежі +експлуатаційні з урахуванням ПДВ. Крім цього, є вільні офісні приміщення різної квадратури від 17 кв. м.
        Київ, Святошинський
        офлайн
        Демків Ілона
        На сайті з 16 квітня 2020