1  / 8
Оренда комерційного приміщення з частковим ремонтом. Без комісії. - фото 1
Оренда комерційного приміщення з частковим ремонтом. Без комісії. - фото 2
Оренда комерційного приміщення з частковим ремонтом. Без комісії. - фото 3
Оренда комерційного приміщення з частковим ремонтом. Без комісії. - фото 4
Оренда комерційного приміщення з частковим ремонтом. Без комісії. - фото 5
Оренда комерційного приміщення з частковим ремонтом. Без комісії. - фото 6
Оренда комерційного приміщення з частковим ремонтом. Без комісії. - фото 7
Оренда комерційного приміщення з частковим ремонтом. Без комісії. - фото 8

Оренда комерційного приміщення з частковим ремонтом. Без комісії.

Ірпінь

Поскаржитись
5 000 грн.
455 грн. за м²
0 переглядів оголошення | 0 сьогодні
Додано: 5 травня 2026, ID: 4989424
Характеристики
  • Расположение в промзоне 
  • Общая площадь 11 м2
  • Этаж
  • Этажность 10 
  • Ремонт Так 
  • Ні 
  • Так 
  • Коммуникации Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Опис
Здається в оренду комерційне приміщення з ремонтом у ЖК “Синергія 3”

Готове рішення для вашого бізнесу в одному з найбільш густонаселених районів! У самому ЖК проживає близько тисячі мешканців – це ваша потенційна клієнтська база, яка чекає саме на вас.

Переваги приміщення:
• Функціональність: Підходить для кабінету візажиста, перукаря, майстра манікюру, психолога, кав’ярні, сервісу ремонту взуття та багато іншого.
• Ремонт: Виконана розводка електрики та сантехніки, є санвузол. Плитка для підлоги вже закуплена.

Не втрачайте шанс розвинути свій бізнес у зручному та перспективному місці.

Телефонуйте прямо зараз та домовляйтесь про перегляд!
Зворотній зв’язок
Радченко Ксенія Анатоліївна
офлайн