1  / 7
Оренда комерційного приміщення,вул.Кривоноса - фото 1
Оренда комерційного приміщення,вул.Кривоноса - фото 2
Оренда комерційного приміщення,вул.Кривоноса - фото 3
Оренда комерційного приміщення,вул.Кривоноса - фото 4
Оренда комерційного приміщення,вул.Кривоноса - фото 5
Оренда комерційного приміщення,вул.Кривоноса - фото 6
Оренда комерційного приміщення,вул.Кривоноса - фото 7

Оренда комерційного приміщення,вул.Кривоноса

Львів, Галицький

Поскаржитись
16 000 грн.
471 грн. за м²
0 переглядів оголошення | 0 сьогодні
Додано: 8 березня 2026, ID: 4833251
Характеристики
  • Общая площадь 34 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Так 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод 
Опис
Здається комерційне приміщення по вул.Кривоноса ,площею 34 М2
Дуже вигідна локація ,з виходом та вікнами на проїжджу частину, що забезпечує відмінну видимість та привертає увагу клієнтів. Підходить для будь-якого типу бізнесу,окрім продовольчих магазинів

Переваги:
Фасадне приміщення
Хороша оглядовість і прохідність
Двох функційний котел(опалення +гаряча вода)
Власний туалет
Додаткове підсобне приміщення
Охорона
Приміщення світле ,доглянуте ,готове до ведення бізнесу
Місячна оренда 16000 +кп
Зворотній зв’язок
Lida
офлайн
Схожі оголошення
Аренда склада на Левом берегу Днепр Самар 8
    89 000 грн.
    Оренда приміщення під склад, виробництво (лівий берег) вул.Верстова, 37 1270кв.м. (а саме два поруч склада 843 кВ.м та 432 кВ.м ) Можна орендувати окремо чи разом. Залізнична гілка (Станция Нижньодніпровськ пристань) одноразово приймають 7 вагонів (чи 5 платформ) ТП потужністю на 240кВт Висота стелі 6 м, воріт 4,1 м Вода свердловина Каналізація (вигібна яма) На території знаходиться естакада з пандусом та навісом для разгрузки на дві вантажівки та вагони. Додатково можлива оренда навантажувача (погрузчика). Поряд знаходиться майданчик близько 3000кв.м. Вартість приміщення 70-80 грн за кВ.м. Вартість майданчика 20 грн за кВ.м.
    Самар
    Оренда приміщення Самар 5
      60 000 грн.
      Оренда приміщення під склад, виробництво (лівий берег) вул.Верстова, 37 840 кВ.м (12*70) Можно орендувати окремо чи разом. Залізнична гілка (Станция Нижньодніпровськ пристань) одноразово приймають 7 вагонів (чи 5 платформ) ТП потужністю на 240кВт Висота стелі 6 м, воріт 4,1 м Вода свердловина Каналізація (вигібна яма) На території знаходиться естакада з пандусом та навісом для разгрузки на дві вантажівки та вагони. Додатково можлива оренда навантажувача (погрузчика). Поряд знаходиться майданчик близько 3000кв.м. та можливо додатково орендувати склад 430 кВ.м (12*36) Вартість приміщення 70-80 грн за кВ.м. Вартість майданчика 20 грн за кВ.м.
      Самар
      Сдам склад в аренду Левый берег Днепр Самар 11
        35 000 грн.
        Оренда приміщення під склад, виробництво (лівий берег) вул.Верстова, 37 432 кВ.м (12*36) Можно орендувати окремо чи разом. Залізнична гілка (Станция Нижньодніпровськ пристань) одноразово приймають 7 вагонів (чи 5 платформ) ТП потужністю на 240кВт Висота стелі 6 м, воріт 4,1 м Вода свердловина Каналізація (вигібна яма) На території знаходиться естакада з пандусом та навісом для разгрузки на дві вантажівки та вагони. Додатково можлива оренда навантажувача (погрузчика). Поряд знаходиться майданчик близько 3000кв.м. та можливо додатково орендувати склад 843 кВ.м (12*70) Вартість приміщення 70-80 грн за кВ.м. Вартість майданчика 20 грн за кВ.м.
        Самар
        офлайн
        Lida
        На сайті з 16 квітня 2020