1  / 20
Оренда комерційного приміщення  (музична Студія  з інструментами) - фото 1
Оренда комерційного приміщення  (музична Студія  з інструментами) - фото 2
Оренда комерційного приміщення  (музична Студія  з інструментами) - фото 3
Оренда комерційного приміщення  (музична Студія  з інструментами) - фото 4
Оренда комерційного приміщення  (музична Студія  з інструментами) - фото 5
Оренда комерційного приміщення  (музична Студія  з інструментами) - фото 6
Оренда комерційного приміщення  (музична Студія  з інструментами) - фото 7
Оренда комерційного приміщення  (музична Студія  з інструментами) - фото 8
Оренда комерційного приміщення  (музична Студія  з інструментами) - фото 9
Оренда комерційного приміщення  (музична Студія  з інструментами) - фото 10
Оренда комерційного приміщення  (музична Студія  з інструментами) - фото 11
Оренда комерційного приміщення  (музична Студія  з інструментами) - фото 12
Оренда комерційного приміщення  (музична Студія  з інструментами) - фото 13
Оренда комерційного приміщення  (музична Студія  з інструментами) - фото 14
Оренда комерційного приміщення  (музична Студія  з інструментами) - фото 15
Оренда комерційного приміщення  (музична Студія  з інструментами) - фото 16
Оренда комерційного приміщення  (музична Студія  з інструментами) - фото 17
Оренда комерційного приміщення  (музична Студія  з інструментами) - фото 18
Оренда комерційного приміщення  (музична Студія  з інструментами) - фото 19
Оренда комерційного приміщення  (музична Студія  з інструментами) - фото 20

Оренда комерційного приміщення (музична Студія з інструментами)

Ірпінь

Поскаржитись
60 000 грн.
353 грн. за м²
0 переглядів оголошення | 0 сьогодні
Додано: 5 травня 2026, ID: 4989248
Характеристики
  • Расположение в бизнес центре 
  • Общая площадь 170 м2
  • Этаж
  • Этажность 10 
  • Так 
  • Так 
  • Коммуникации Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Асфальтированная дорога 
Опис
Оренда діючої музичної Студії з інструментами .
Шукаєте світле , просторе приміщення для занять з музики або інших гуртків?
Пропонуємо в оренду приміщення загальною площею 170 м2 за адресою м.Ірпінь вулиця Лісова район Центрального парку
Студія вже облаштована в готові кабінети для навчання або різноманітних занять з музики .
Є прекрасна готова зала для концертів, виступів .
Комерція має ресепшен , кладову, кімнату для відпочинку з диваном , санвузол.
Приміщення затишне, тепле , оснащене витяжною вентиляцією, електробатареями , бойлером.
Також легко адаптується під будь-який інший вид діяльності.
За деталями телефонуйте .
Зворотній зв’язок
Ірина
офлайн