1  / 9
Оренда комерційного приміщення. Центр міста. Під бізнес. - фото 1
Оренда комерційного приміщення. Центр міста. Під бізнес. - фото 2
Оренда комерційного приміщення. Центр міста. Під бізнес. - фото 3
Оренда комерційного приміщення. Центр міста. Під бізнес. - фото 4
Оренда комерційного приміщення. Центр міста. Під бізнес. - фото 5
Оренда комерційного приміщення. Центр міста. Під бізнес. - фото 6
Оренда комерційного приміщення. Центр міста. Під бізнес. - фото 7
Оренда комерційного приміщення. Центр міста. Під бізнес. - фото 8
Оренда комерційного приміщення. Центр міста. Під бізнес. - фото 9

Оренда комерційного приміщення. Центр міста. Під бізнес.

Звенигородка

Поскаржитись
16 750 грн.
250 грн. за м²
1 перегляд оголошення | 0 сьогодні Показати статистику
Додано: 6 травня 2026, ID: 5000851
Характеристики
  • Расположение на рынке 
  • Общая площадь 67 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Ремонт Так 
  • Ні 
  • Так 
  • Отопление Другое 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Канализация септик, Асфальтированная дорога 
Опис
Здається в оренду комерційне приміщення площею 67 м² у самому центрі міста — Проспект Шевченка, Звенигородка (Черкаська обл.).

Локація з активним пішохідним та автомобільним трафіком. Поруч АТБ, зупинка, банк, автовокзал, пошта, ТРЦ, кафе, аптеки, лікарня та житловий масив — ідеальне місце для розвитку бізнесу.

Характеристики:

- 2 поверх;
- Можливість зонування;
- Ремонт;
- Санвузол;
- Індивідуальне газове опалення;
- Всі комунікації (електрика, вода, каналізація);
- Асфальтований під’їзд.

Приміщення чудово підійде під:
- магазин;
- салон краси / перукарню;
- офіс;
- шоурум;
- студію послуг.

Телефонуйте або пишіть просто зараз! Показ у зручний для вас час.
Зворотній зв’язок
Ольга
офлайн
Схожі оголошення
Здається окрема капітальна будівля під магазин автозапчастин, склад, офіс в Полтаві біля авторинку Полтава 4
    450 грн.
    Здається окрема капітальна будівля під магазин автозапчастин, склад або офіс в м. Полтава, у жвавому місці - біля авторинку, на фасаді міжнародного шосе Київ - Харків (М03).Площа: 43,5 кв.м. Висота потолків: 4м. Локація: Видимість із траси, великий автомобільний трафік. Призначення: Ідеально під магазин автозапчастин, сервіс, автохімію, аксесуари, офіс логістики або пункт видачі товарів. Переваги об'єкта: Окрема будівля - вхід безпосередньо з вулиці. Капітальне приміщення. Індивідуальне опалення та система кондиціонування (електро). Інтернет, відеоспостереження. Сигналізація та охорона. Зручний підїзд та парковка для клієнтів. Поруч авторинок, СТО, заправки. Телефонуйте, щоб домовитись про перегляд. Власник. Без комісії.
    Полтава, Алмазний
    Оренда приміщення 70 м² Самар 2
      600 грн.
      Оренда приміщення у самому центрі м. Самар. Пропонується просторе приміщення площею 70 м² на центральній вулиці міста. Локація забезпечує постійний потік людей і робить ваш бізнес добре помітним для клієнтів. Поруч передбачена парковка для зручності клієнтів і партнерів. Це вдалий варіант для тих, хто шукає вигідну локацію та планує розвивати бізнес у самому серці міста. 0981522175
      Самар
      Оренда офісу на Харьківській (3 кімнати) Дніпро 6
        250 грн.
        Оренда офісу на Харьківській (3 кімнати) можна взяти разом, чи окремо. 1- 12,85 м2 2 - 18,20 м2 3 - 27,12 м2 Гарний стан, респектабельний офіс, гарні сусіди (всі фото відповідають дійсності) Висока стелі 3,6 м, Великі вікна, кондиціонер, автономне опалення на весь будинок, Доступ 24\7. Декілька ліній інтернета. Ідеально під тур.агенство\офіс\представництво і тд. 250 грн\м2 (торг можливий)+ коммун (невеликі) Комісія АН 50% 050 63 49 895 ‼️Дзвоніть, відповідати на комети не має часу.‼️
        Дніпро