1  / 8
Оренда комерції, салон/кав'ярня/квіти 40м² ЖК Greenville на Печерську - фото 1
Оренда комерції, салон/кав'ярня/квіти 40м² ЖК Greenville на Печерську - фото 2
Оренда комерції, салон/кав'ярня/квіти 40м² ЖК Greenville на Печерську - фото 3
Оренда комерції, салон/кав'ярня/квіти 40м² ЖК Greenville на Печерську - фото 4
Оренда комерції, салон/кав'ярня/квіти 40м² ЖК Greenville на Печерську - фото 5
Оренда комерції, салон/кав'ярня/квіти 40м² ЖК Greenville на Печерську - фото 6
Оренда комерції, салон/кав'ярня/квіти 40м² ЖК Greenville на Печерську - фото 7
Оренда комерції, салон/кав'ярня/квіти 40м² ЖК Greenville на Печерську - фото 8

Оренда комерції, салон/кав'ярня/квіти 40м² ЖК Greenville на Печерську

Київ, Печерський

Поскаржитись
700 $
18 $ за м²
0 переглядів оголошення | 0 сьогодні
Додано: 16 січня 2026, ID: 4673515
Характеристики
  • Расположение в административном здании 
  • Общая площадь 40 м2
  • Этаж
  • Этажность 22 
  • Ремонт Ні 
  • Ні 
Опис
Оренда фасадного комерційного приміщення 40 м² у ЖК «Greenville на Печерську»

Пропонується в оренду фасадне комерційне приміщення у сучасному житловому комплексі бізнес-класу «Greenville на Печерську», Печерський район, центр Києва.

Характеристики приміщення:
Площа: 40 м²
Поверх: 1-й
Окремий фасадний вхід
Приміщення після забудовника
Ремонтні канікули надаються
Висота стель — 4 м
Вітражна фасадна система
Вивід під вентиляцію
Електропотужність — 6 кВт
Розглядається довгострокова оренда

Локація та переваги:

ЖК «Greenville на Печерську» — сучасний комплекс бізнес-класу з високою якістю будівництва та платоспроможною аудиторією.

Піша доступність до метро «Палац Україна» та «Печерська»

Розвинена інфраструктура району
Поруч розташовані ЖК: Бульвар Фонтанів, TRIIINITY, Французький квартал, Французький квартал 2, Taryan Towers

Приміщення ідеально підійде під кав'ярню, салон квітив, салон, шоурум, сервісний бізнес, студію або інший вид діяльності.

Телефонуйте для отримання детальної інформації та запису на перегляд.

Код об’єкта: 28088
Зворотній зв’язок
Яна Агенство Нерухомості Маяк
офлайн
Схожі оголошення
Сдам помещение цокольный этаж,пр.Слобожанский 14 Дніпро 2
    40 000 грн.
    Сдам помещение цокольный этаж,пр.Слобожанский 14,отдельный вход,328 кв.м.,можно под швейную мастерскую,склад,небольшое производство.
    Дніпро, Індустріальний, Инустриальный
      16 грн.
      Відповідальне зберігання товару, Білогородка. Оренда палетомісць. Склад. Палетне зберігання. Капітальна будова. Рампа для навантаження/розвантаження. Рівна бетонна підлога. Ролетні ворота 3х3. Є запас потужності з електроенергії (своя підстанція) Територія огороджена, охороняється, встановлено відеоспостереження. Є адміністративна будівля під офіс. Розташування – 2 км від Софіївській Борщагівці у бік Білогородки. Ціна за домовленістю.
      Білогородка
      Оренда 180 кв.м. Фасад/Центр/пл.Перемоги Київ 13
        3 700 $
        Здається в оренду фасадне торгове приміщення 180 м² на проспекті Берестейському, 3. Вартість: 3700 $ + комунальні платежі. Комунікації: Санвузол, централізоване опалення, водопостачання та каналізація. Електроенергія: 150 кВт. Вентиляція: витяжний канал. Розташування: Приміщення з виходом виключно на фасад, що забезпечує максимальну видимість. Трафік: Високий пішохідний та автомобільний трафік завдяки сусідству з популярними об'єктами: «Філадельфія», магазини італійських меблів, стільців, «Двері» та інші. Парковка: Власної парковки немає, але є можливість заїзду/виїзду через обмежувальні стовпчики (ключі надаються орендарю).
        Київ, Шевченківський
        офлайн
        Яна Агенство Нерухомості Маяк
        На сайті з 16 квітня 2020