1  / 20
Оренда кімнати Замостя 2 кімнати Грош Максима Шимка Залізничний вокзал - фото 1
Оренда кімнати Замостя 2 кімнати Грош Максима Шимка Залізничний вокзал - фото 2
Оренда кімнати Замостя 2 кімнати Грош Максима Шимка Залізничний вокзал - фото 3
Оренда кімнати Замостя 2 кімнати Грош Максима Шимка Залізничний вокзал - фото 4
Оренда кімнати Замостя 2 кімнати Грош Максима Шимка Залізничний вокзал - фото 5
Оренда кімнати Замостя 2 кімнати Грош Максима Шимка Залізничний вокзал - фото 6
Оренда кімнати Замостя 2 кімнати Грош Максима Шимка Залізничний вокзал - фото 7
Оренда кімнати Замостя 2 кімнати Грош Максима Шимка Залізничний вокзал - фото 8
Оренда кімнати Замостя 2 кімнати Грош Максима Шимка Залізничний вокзал - фото 9
Оренда кімнати Замостя 2 кімнати Грош Максима Шимка Залізничний вокзал - фото 10
Оренда кімнати Замостя 2 кімнати Грош Максима Шимка Залізничний вокзал - фото 11
Оренда кімнати Замостя 2 кімнати Грош Максима Шимка Залізничний вокзал - фото 12
Оренда кімнати Замостя 2 кімнати Грош Максима Шимка Залізничний вокзал - фото 13
Оренда кімнати Замостя 2 кімнати Грош Максима Шимка Залізничний вокзал - фото 14
Оренда кімнати Замостя 2 кімнати Грош Максима Шимка Залізничний вокзал - фото 15
Оренда кімнати Замостя 2 кімнати Грош Максима Шимка Залізничний вокзал - фото 16
Оренда кімнати Замостя 2 кімнати Грош Максима Шимка Залізничний вокзал - фото 17
Оренда кімнати Замостя 2 кімнати Грош Максима Шимка Залізничний вокзал - фото 18
Оренда кімнати Замостя 2 кімнати Грош Максима Шимка Залізничний вокзал - фото 19
Оренда кімнати Замостя 2 кімнати Грош Максима Шимка Залізничний вокзал - фото 20

Оренда кімнати Замостя 2 кімнати Грош Максима Шимка Залізничний вокзал

Вінниця

Поскаржитись
4 000 грн.
62 грн. за м²
0 переглядів оголошення | 0 сьогодні
Додано: 21 березня 2026, ID: 4861150
Характеристики
  • Комнат
  • Общая площадь 65 м2
  • Площадь кухни 10 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Меблирование Так 
  • Тип дома Жилой фонд 91-2000-е 
  • Планировка Раздельная 
  • Отопление Централизованное 
  • Ремонт Косметический ремонт 
  • Комфорт Ванна, Мебель на кухне, Гардероб, Парковочное место, Гостевой паркинг 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
  • Инфраструктура Детский сад, Школа, Остановка транспорта, Метро, Рынок, Детская площадка, Аптека, Центр города, Отделение почты, Автовокзал, ЖД станция 
  • Дополнительно С хозяевами, Можно студентам 
Опис
Оренда кімнат(2 кімнати) в 3 кімнатній квартирі з меблями, технікою, бажано дівчат, жінок, все як на фото. Можна 1-2 дівчини або жінки. Можна дивитися, домовлятися і заселятися. Рієлтор Вінниця. Перегляди і послуги платні. Телефонуйте. Ціна вказана за 2кімнати. Комунальні послуги оплачуються додатково. В третій кімнаті проживає хороша власниця.
Зворотній зв’язок
Оренда квартир кімнат будинків
офлайн