1  / 7
Оренда кімнати в гуртожитку (Зелена) - фото 1
Оренда кімнати в гуртожитку (Зелена) - фото 2
Оренда кімнати в гуртожитку (Зелена) - фото 3
Оренда кімнати в гуртожитку (Зелена) - фото 4
Оренда кімнати в гуртожитку (Зелена) - фото 5
Оренда кімнати в гуртожитку (Зелена) - фото 6
Оренда кімнати в гуртожитку (Зелена) - фото 7

Оренда кімнати в гуртожитку (Зелена)

Львів, Сихівський

Поскаржитись
5 500 грн.
393 грн. за м²
1 перегляд оголошення | 0 сьогодні Показати статистику
Додано: 19 травня 2026, ID: 5025337
Характеристики
  • Комнат
  • Общая площадь 14 м2
  • Площадь кухни 3 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Меблирование Так 
  • Планировка Раздельная 
  • Отопление Централизованное 
  • Ремонт Жилое состояние 
  • Комфорт Душевая кабина, Мебель на кухне 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация 
  • Инфраструктура Детский сад, Школа, Остановка транспорта, Аптека, Отделение почты 
Опис
Оренда кімнати в гуртожитку
Вул. Зелена (кут Тарнавского)
Поверх 2/5
Площа 14 м2.
В кімнаті 2 дивани, холодильник, мікрохвильовка.
Опалення центральне.
Кухня та санвузол спільні на поверсі.
Ціна 5500 грн + КП

Пропозиція від Агенції Нерухомості.
Зворотній зв’язок
Олена
офлайн