1  / 9
Оренда, Хотів, Фасад, Торгове, 129,2м2 або 64,6м2. - фото 1
Оренда, Хотів, Фасад, Торгове, 129,2м2 або 64,6м2. - фото 2
Оренда, Хотів, Фасад, Торгове, 129,2м2 або 64,6м2. - фото 3
Оренда, Хотів, Фасад, Торгове, 129,2м2 або 64,6м2. - фото 4
Оренда, Хотів, Фасад, Торгове, 129,2м2 або 64,6м2. - фото 5
Оренда, Хотів, Фасад, Торгове, 129,2м2 або 64,6м2. - фото 6
Оренда, Хотів, Фасад, Торгове, 129,2м2 або 64,6м2. - фото 7
Оренда, Хотів, Фасад, Торгове, 129,2м2 або 64,6м2. - фото 8
Оренда, Хотів, Фасад, Торгове, 129,2м2 або 64,6м2. - фото 9

Оренда, Хотів, Фасад, Торгове, 129,2м2 або 64,6м2.

Хотів

Поскаржитись
64 600 грн.
500 грн. за м²
2 перегляди оголошення | 2 сьогодні Показати статистику
Додано: 6 травня 2026, ID: 5000172
Характеристики
  • Расположение в жилой доме 
  • Общая площадь 129.2 м2
  • Этаж
  • Этажность 10 
  • Ремонт Ні 
Опис
Пропонується, фасадне, торгове приміщення
с.Хотів, вул.Шевченка, буд. 103
Київська обл. Обухівський р-н.
ЖК " Новий Хотів" (1040квартир)

Оренда: 1-й поверх.
129,2м2х500=64 600грн./міс.
є можливість ділення на:
64,6м2x500=32 200грн./міс..
64,6м2x500=32 200грн./міс..

Характеристики : без ремонту (але надаються ремонтні канікули), 4 окремих вхідні групи, місце для реклами, потужність кВт20, висота стелі 3м

Поруч з: ЖК Емоція (572 квартири) Дитячий Садочок та школа ''БезМеж'', Траш, Нова Пошта, Автобусна зупинка .Проглядається з дороги , поряд зупинка міського транспорту.Метро "Теремки" 10 хв.

Відеоогляд: youtu.be/l7RK1FNVh0E
BonRe
Номер оголошення на сайті компанії: RC-223-318-LX.
Зворотній зв’язок
bonre.ua
офлайн
Схожі оголошення
Оренда приміщення Біла Церква 3
    19 500 грн.
    Здам в оренду капітальне приміщення в м. Біла Церква по вул. Сухоярська загальною площею 250кв. м, під склад або виробництво, Сухий. Рівна підлога. Хороший під'їзд. Закрита територія. Поруч Одеська траса. Підійде під будь-яку групу, крім хімічної. ціна 50грн. за 1 кв. м. Офіційно зареєстроване підприємство з постійною адресою, кваліфікованим персоналом та досвідом роботи, надає повний перелік послуг з питань, пов'язаних з нерухомістю. Безкоштовно приймаємо заявки від продавців і орендодавців. Гарантуємо об'єктивну оцінку, якісну рекламну компанію і юридичну підтримку. Юридичний супровід угод до моменту вручення правовстановлюючих документів, перевірка нерухомості на наявність арештів, обтяжень, и.т.п.
    Біла Церква
    Пропонується в оренду фасадне підвальне приміщення площею Біла Церква 3
      250 грн.
      Пропонується в оренду фасадне підвальне приміщення площею 250кв.м. по вул. Леваневського район ДК Росава .- Варіанти використання: магазин, банк, салон, представництво, т.д - Фасад, велике місце під рекламу. Активний пішохідний і автомобільний потік людей. Оточення: в 50м. McDonald's, базар, магазини, ресторани, банки, бізнес-центри, житлові будінку. зупинка громадського транспорту. Телефонуйте !!! цікавий варіант. Перегляди в зручне для Вас час. Офіційно зареєстроване підприємство з постійною адресою, кваліфікованим персоналом та досвідом роботи, надає повний перелік послуг з питань, пов'язаних з нерухомістю. Безкоштовно приймаємо заявки від продавців і орендодавців. Гарантуємо об'єктивну оцінку, якісну рекламну компанію і юридичну підтримку. Юридичний супровід угод до моменту вручення правовстановлюючих документів, перевірка нерухомості на наявність арештів, обтяжень, и.т.п.
      Біла Церква
        16 грн.
        Відповідальне зберігання товару, Білогородка. Оренда палетомісць. Склад. Палетне зберігання. Капітальна будова. Рампа для навантаження/розвантаження. Рівна бетонна підлога. Ролетні ворота 3х3. Є запас потужності з електроенергії (своя підстанція) Територія огороджена, охороняється, встановлено відеоспостереження. Є адміністративна будівля під офіс. Розташування – 2 км від Софіївській Борщагівці у бік Білогородки. Ціна за домовленістю.
        Білогородка