Оренда хорошого приміщення в Кам'янці-Подільському
Додано: 19 грудня 2024, ID: 3377802
Характеристики
-
Расположение
в торговом центре
-
Общая площадь
115 м2
-
Этаж
1
-
Этажность
2
-
Ремонт
Так
-
Ні
-
Так
-
Отопление
Собственная котельная
-
Коммуникации
Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Канализация септик, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога
Опис
Прямий власник пропонує в оренду перший поверх окремого приміщення, з окремим входом в утепленій будівлі із якісною електропроводкою, пожежною охороною, сигналізацією, підключенням оптоволоконного інтернет-кабелю, телефонною точкою, іншими якісними комунікаціями (його будував мій батько - професійний інженер-електрик та будівельник) в центрі найбільшого мікрорайону міста Кам'янця-Подільського, де проживає 40% населення (близько 40 тисяч людей). Район густонаселений, тому поруч розміщено декілька шкіл, дитсадків, амбулаторія, чотири великих супермаркети: Сільпо, АТБ, Булка та Най-най, Приватбанк та Ощадбанк, декілька СТО, АЗС "Окко" та ін. інфраструктура. Більше на прінтскріні мапи (адреса м. Кам'янець-Подільський, вул. 30 років Перемоги. 2а). Ідеально підійде під приватну лабораторію, клініку, масажні кабінети, магазини. Фото приміщення та його план додаємо. Телефон 06*********03 (Віктор Олександрович).
Схожі оголошення
6
О Р Е Н Д А :Склад з рампою 130 кв. м. Вишневе Київська 4
м. Вишневе, вул. Київська 4
Площа 97 м2, 1 поверх, склад плюс 33 кв. м. рампа під навісом
Рампа 33 кв. м. під навісом, можуть підїхати декілька фур
Ворота на рампі
Електрика
Висота 4,5 метра
Бетона підлога
Підійде під логістичний склад або виробництво
Вантажне відділення Нової Пошти поруч
Ціна 423 грн/м2 +ОПЕКС
8
О Р Е Н Д А :під конференц-зал 172 кв. м. БЦ Масштаб Вишневе Київська 4
м. Вишневе, вул. Київська 4
Площа 143 м2, 2 поверх, готовий бізнес
Ремонт, опалення, кондиціонування
Розрахований на 100 місць
Є обладнання: професійна акустична система Yamaha, цифровий пульт, радіомікрофони
Підходить для семінарів, презентацій, тренінгів та корпоративних подій.
Домашня кав'ярня
Бізнес центр повністю заповнений орендарями
Відділення нової пошти
Велика парковка
Сприятливі умови для роботи та творчості
Ціна 120 грн/м2 +ОПЕКС
8
Компанія/Власник Оренда фасадного приміщення 155 кв.м. (раніше був ресторан) в Шевченківському р-ні вул. Січових Стрільців (метро Лук"янівська, Львівська площа).
Загальна площа поверху 155 м2
1/7 поверх ;
Фасаднмй вхід;
Потужність електроенергії 100 кВт;
Охоронна та пожежна сигналізація;
Опалення;
Кондиціонери;
Приміщення має 2 рівні, 2 с/у, душова кімната, кухня, (Обладнана окрема морозильна камера)підсобні кімнати.
В приміщенні є 3 входи (фасадний, запасний з фасаду , а також вхід з двору обладнаний рампою для подачі продуктів на кухню)
Пропозиція без комісії .