1  / 5
Оренда кабінету в салоні краси м.Ірпінь - фото 1
Оренда кабінету в салоні краси м.Ірпінь - фото 2
Оренда кабінету в салоні краси м.Ірпінь - фото 3
Оренда кабінету в салоні краси м.Ірпінь - фото 4
Оренда кабінету в салоні краси м.Ірпінь - фото 5

Оренда кабінету в салоні краси м.Ірпінь

Ірпінь

Поскаржитись
600 грн.
86 грн. за м²
2 перегляди оголошення | 0 сьогодні Показати статистику
Додано: 5 травня 2026, ID: 4989350
Характеристики
  • Общая площадь 7 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Ремонт Так 
  • Так 
Опис
Здається в оренду окремий кабінет в салоні краси під будь-який вид діяльності.
В кабінеті мокра точка, завжди є тепла вода, велике вікно, автономне опалення салону, забезпечення електроенергією завжди, є генератори.
Салон має фасадний вхід з вул.Центральна, рекламний штендер взовж автотрафіку, є можливість розмістити свою вивіску.

Вартість оренди 600грн зміна, без додаткових плат(комунальні і прибирання входять в оплату).
Зворотній зв’язок
Лилия Макушенко
офлайн