1  / 14
Оренда Елітної 2-кімнатної квартири в Центрі міста! - фото 1
Оренда Елітної 2-кімнатної квартири в Центрі міста! - фото 2
Оренда Елітної 2-кімнатної квартири в Центрі міста! - фото 3
Оренда Елітної 2-кімнатної квартири в Центрі міста! - фото 4
Оренда Елітної 2-кімнатної квартири в Центрі міста! - фото 5
Оренда Елітної 2-кімнатної квартири в Центрі міста! - фото 6
Оренда Елітної 2-кімнатної квартири в Центрі міста! - фото 7
Оренда Елітної 2-кімнатної квартири в Центрі міста! - фото 8
Оренда Елітної 2-кімнатної квартири в Центрі міста! - фото 9
Оренда Елітної 2-кімнатної квартири в Центрі міста! - фото 10
Оренда Елітної 2-кімнатної квартири в Центрі міста! - фото 11
Оренда Елітної 2-кімнатної квартири в Центрі міста! - фото 12
Оренда Елітної 2-кімнатної квартири в Центрі міста! - фото 13
Оренда Елітної 2-кімнатної квартири в Центрі міста! - фото 14

Оренда Елітної 2-кімнатної квартири в Центрі міста!

Біла Церква

Поскаржитись
24 000 грн.
414 грн. за м²
0 переглядів оголошення | 0 сьогодні
Додано: 1 травня 2026, ID: 4978330
Характеристики
  • Комнат
  • Общая площадь 58 м2
  • Площадь кухни 15 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • С мебелью Так 
  • Тип дома Сталинка 
  • Комфорт Кондиционер, Подогрев полов, Душевая кабина, Мебель на кухне, Сигнализация, Видеонаблюдение 
  • Инфраструктура Остановка транспорта, Аптека, Центр города, Отделение почты 
Опис
ПРЕМІУМ-ОРЕНДА В САМОМУ ЦЕНТРІ БІЛОЇ ЦЕРКВИ!

Простора, світла 2-кімнатна квартира-студія (58 м²) у теплій цегляній сталінці з високими стелями!

•Розташування: Центр міста, хвилини пішки до всього — парк ім. Шевченка, ТРЦ, супермаркети, автовокзал, школи, лікарні, аптеки, кінотеатр, театр, зупинки транспорту, банки — усе поруч!

Будинок: класична сталінка, 3-й поверх 4-поверхового, цегла, теплий і тихий.

•Планування: зручна студія з великою кухнею 15 м².
Опалення: індивідуальне газове (котел з пультом клімат-контролю) — економно та комфортно.
Автономність при блекаутах: працює водопостачання!

•Ремонт та комплектація — топ-рівень:
Авторський проект, якісна штукатурка, натяжні стелі по всій квартирі, ламінат, Двоспальне ліжко з ортопедичним матрацом, велика душова-кабіна з сауною
Кухня преміум-класу Roda + техніка Ariston Hotpoint (газова плита, електродуховка)

•Повний комплект: холодильник, пральна + посудомийна машина, мікрохвильовка, духовка, пилосос, праска; Panasonic: кондиціонер (обігрів/охолодження), телевізор 42”
Тепла підлога в ванній, великі шафи-купе, гардероб, комора, господарське приміщення
Балкон + лоджія (закритого та відкритого типу), куріння дозволено на балконі
•Безпека: броньовані двері, відеоспостереження, домофон, сигналізація