1  / 20
Оренда гаражу на 2 бокси | 380V | 2 ями з освітленням | 2 поверхи | під майстерню / авто роботи - фото 1
Оренда гаражу на 2 бокси | 380V | 2 ями з освітленням | 2 поверхи | під майстерню / авто роботи - фото 2
Оренда гаражу на 2 бокси | 380V | 2 ями з освітленням | 2 поверхи | під майстерню / авто роботи - фото 3
Оренда гаражу на 2 бокси | 380V | 2 ями з освітленням | 2 поверхи | під майстерню / авто роботи - фото 4
Оренда гаражу на 2 бокси | 380V | 2 ями з освітленням | 2 поверхи | під майстерню / авто роботи - фото 5
Оренда гаражу на 2 бокси | 380V | 2 ями з освітленням | 2 поверхи | під майстерню / авто роботи - фото 6
Оренда гаражу на 2 бокси | 380V | 2 ями з освітленням | 2 поверхи | під майстерню / авто роботи - фото 7
Оренда гаражу на 2 бокси | 380V | 2 ями з освітленням | 2 поверхи | під майстерню / авто роботи - фото 8
Оренда гаражу на 2 бокси | 380V | 2 ями з освітленням | 2 поверхи | під майстерню / авто роботи - фото 9
Оренда гаражу на 2 бокси | 380V | 2 ями з освітленням | 2 поверхи | під майстерню / авто роботи - фото 10
Оренда гаражу на 2 бокси | 380V | 2 ями з освітленням | 2 поверхи | під майстерню / авто роботи - фото 11
Оренда гаражу на 2 бокси | 380V | 2 ями з освітленням | 2 поверхи | під майстерню / авто роботи - фото 12
Оренда гаражу на 2 бокси | 380V | 2 ями з освітленням | 2 поверхи | під майстерню / авто роботи - фото 13
Оренда гаражу на 2 бокси | 380V | 2 ями з освітленням | 2 поверхи | під майстерню / авто роботи - фото 14
Оренда гаражу на 2 бокси | 380V | 2 ями з освітленням | 2 поверхи | під майстерню / авто роботи - фото 15
Оренда гаражу на 2 бокси | 380V | 2 ями з освітленням | 2 поверхи | під майстерню / авто роботи - фото 16
Оренда гаражу на 2 бокси | 380V | 2 ями з освітленням | 2 поверхи | під майстерню / авто роботи - фото 17
Оренда гаражу на 2 бокси | 380V | 2 ями з освітленням | 2 поверхи | під майстерню / авто роботи - фото 18
Оренда гаражу на 2 бокси | 380V | 2 ями з освітленням | 2 поверхи | під майстерню / авто роботи - фото 19
Оренда гаражу на 2 бокси | 380V | 2 ями з освітленням | 2 поверхи | під майстерню / авто роботи - фото 20

Оренда гаражу на 2 бокси | 380V | 2 ями з освітленням | 2 поверхи | під майстерню / авто роботи

Чернівці

Поскаржитись
250 $
3 перегляди оголошення | 0 сьогодні Показати статистику
Додано: 27 червня 2026, ID: 5136483
Характеристики
  • Вид гаража Гараж 
  • Матеріал Бетонний 
  • Загальна площа 70 м2
  • Комфорт Яма, Опалення, Спальне місце 
  • Інфраструктура Автомийка, Шиномонтаж, АЗС, СТО, Автомагазин, Авторинок запчастин, Зупинка транспорту 
Опис
Здається в оренду просторий гараж на два повноцінні бокс. Чернівці, Південно-Кільцева, 18 кооператив (В'їзд з Альбатросу) Чудовий варіант для тих, кому потрібне не просто місце для зберігання авто, а готовий простір для роботи, ремонту та розвитку власної справи.
Приміщення добре підходить під автомайстерню, автоелектрику, детейлінг, шиномонтажні/слюсарні роботи, обслуговування авто, власний робочий бокс або склад із можливістю ремонту техніки.
Головна перевага - це два бокси без перегородки, тому простір зручний для роботи з автомобілями, інструментом, обладнанням і переміщенням всередині. Немає відчуття тісного гаража — приміщення дозволяє нормально організувати робочий процес.
Основні переваги приміщення:
2 бокси без перегородки — більше простору, більше свободи, зручніше працювати з авто.
Дві оглядові ями з освітленням — можна комфортно виконувати роботи по ходовій, днищу, вихлопній системі, заміні мастила та інші технічні роботи.
Хороше освітлення — важлива перевага для будь-якої майстерні, де потрібно бачити деталі, працювати з інструментом і не залежати тільки від переносних ламп.
380V — можливість підключення потужного обладнання, компресора, зварювального апарата, станків або іншої професійної техніки.
Два поверхи — це не просто гараж, а повноцінне приміщення з додатковим корисним простором.
Дві окремі кімнати — можна використовувати як офіс, кімнату для відпочинку, склад запчастин, місце для інструменту, роздягальню або окрему робочу зону.
Сухі бокси — без вологи, без сирості, без проблем із водою всередині. Це важливо як для автомобілів, так і для інструменту, обладнання, запчастин та матеріалів.
Зворотній зв’язок
Денис
офлайн
Схожі оголошення
Оренда машиномісць на Воздвиженській Київ 2
    200 евр.
    Здаються в довгострокову оренду машиномісця в підземному паркінгу в офісному комплексі по вул. Воздвиженській,52-54 (Подільський район, поруч з Андріївським узвозом). Цілодова охорона, відеоспостереження. Від власника.
    Київ, Подільський
    БЕЗ % Оренда паркінгу в ЖК Львівська площа вул. Кудрявська 24 А Київ 7
      6 000 грн.
      БЕЗ % Оренда паркінгу в ЖК Львівська площа вул. Кудрявська 24 А Здам паркувальне місце в підземному паркінгу ЖК Львівська площа. Охоронювана територія, відеоспостереження, тепле і сухе паркувальне місце. Вільні місця: 55А, 1А, 2А. Вартість 6000 грн. Прямий договір від власника. Тел. 067-445-68-04
      Київ, Шевченківський
        1 000 грн.
        Сдам гараж на долгое время.не дорого в хорошем состоянии.Электриков7
        Київ, Подільський
        офлайн
        Денис
        На сайті з 16 квітня 2020