1  / 4
‼️Оренда фасадного комерційного приміщення, 1 поверх 63,7 м²#89979‼️ - фото 1
‼️Оренда фасадного комерційного приміщення, 1 поверх 63,7 м²#89979‼️ - фото 2
‼️Оренда фасадного комерційного приміщення, 1 поверх 63,7 м²#89979‼️ - фото 3
‼️Оренда фасадного комерційного приміщення, 1 поверх 63,7 м²#89979‼️ - фото 4

‼️Оренда фасадного комерційного приміщення, 1 поверх 63,7 м²#89979‼️

Хмельницький

Поскаржитись
42 000 грн.
659 грн. за м²
0 переглядів оголошення | 0 сьогодні
Додано: 4 травня 2026, ID: 4987517
Характеристики
  • Расположение в административном здании 
  • Общая площадь 63.7 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Ремонт Так 
  • Так 
  • Отопление Собственная котельная 
  • Коммуникации Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Асфальтированная дорога 
Опис
Пропонується в оренду фасадне комерційне приміщення на 1 поверсі у привабливій локації. Вдале розташування забезпечує високий пішохідний та автомобільний трафік, що є вагомою перевагою для розвитку будь-якого бізнесу.

Приміщення з базовим ремонтом під орендаря — є можливість адаптувати простір відповідно до ваших потреб та формату діяльності. Фасадність і хороша видимість дозволяють ефективно привертати увагу клієнтів та розміщувати зовнішню рекламу.

Ідеально підійде для магазину, салону, офісу, кав’ярні чи сфери послуг. За деталями звертайтесь — допоможемо підібрати оптимальне рішення та організуємо перегляд.
Зворотній зв’язок
Kohan Group
офлайн