1  / 13
Оренда  двокімнатної квартири на Володимира Великого - фото 1
Оренда  двокімнатної квартири на Володимира Великого - фото 2
Оренда  двокімнатної квартири на Володимира Великого - фото 3
Оренда  двокімнатної квартири на Володимира Великого - фото 4
Оренда  двокімнатної квартири на Володимира Великого - фото 5
Оренда  двокімнатної квартири на Володимира Великого - фото 6
Оренда  двокімнатної квартири на Володимира Великого - фото 7
Оренда  двокімнатної квартири на Володимира Великого - фото 8
Оренда  двокімнатної квартири на Володимира Великого - фото 9
Оренда  двокімнатної квартири на Володимира Великого - фото 10
Оренда  двокімнатної квартири на Володимира Великого - фото 11
Оренда  двокімнатної квартири на Володимира Великого - фото 12
Оренда  двокімнатної квартири на Володимира Великого - фото 13

Оренда двокімнатної квартири на Володимира Великого

Кривий Ріг, Саксаганський

Поскаржитись
6 000 грн.
107 грн. за м²
0 переглядів оголошення | 0 сьогодні
Додано: 1 травня 2026, ID: 4978709
Характеристики
  • Комнат
  • Общая площадь 56 м2
  • Площадь кухни 7 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • С мебелью Так 
  • Тип дома Сталинка 
  • Планировка Раздельная 
  • Ремонт Косметический ремонт 
  • Комфорт Ванна, Мебель на кухне, Гостевой паркинг 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
  • Инфраструктура Школа, Остановка транспорта, Детская площадка, Отделение почты 
Опис
Здається в оренду двокімнатна квартира по вулиці Володимира Великого на другому поверсі.Квартира має окремі кімнати ,не прохідні та оснащена індивідуальним опаленням,всіма необхідними меблями та технікою для життя.за деталями телефонуйте
Зворотній зв’язок
Vika PSH
офлайн