1  / 10
Оренда двокімнатної квартири на Олімпі. - фото 1
Оренда двокімнатної квартири на Олімпі. - фото 2
Оренда двокімнатної квартири на Олімпі. - фото 3
Оренда двокімнатної квартири на Олімпі. - фото 4
Оренда двокімнатної квартири на Олімпі. - фото 5
Оренда двокімнатної квартири на Олімпі. - фото 6
Оренда двокімнатної квартири на Олімпі. - фото 7
Оренда двокімнатної квартири на Олімпі. - фото 8
Оренда двокімнатної квартири на Олімпі. - фото 9
Оренда двокімнатної квартири на Олімпі. - фото 10

Оренда двокімнатної квартири на Олімпі.

Кривий Ріг, Саксаганський

Поскаржитись
9 500 грн.
190 грн. за м²
0 переглядів оголошення | 0 сьогодні
Додано: 1 травня 2026, ID: 4979595
Характеристики
  • Комнат
  • Общая площадь 50 м2
  • Площадь кухни 8 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • С мебелью Так 
  • Тип дома Жилой фонд 80-90-е 
  • Отопление Централизованное 
  • Комфорт Душевая кабина, Мебель на кухне, Гардероб 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
  • Инфраструктура Детский сад, Школа, Остановка транспорта, Метро, Аптека, Центр города, Отделение почты 
Опис
Здається в оренду двокімнатна квартира на Олімпі по вулиці Катеринівська.

В квартирі якісні, сучасні меблі. Повністю укомплектована усією технікою, є пральна машина, холодильник, мікрохвильова піч, електрочайник, витяжка, варильна панель, пилосос, газова колонка, що забезпечує постійну подачу води.
Розташована на 3-му поверсі 5-ти поверхівки.

Розвинена інфраструктура, все у пішій доступності.
Поруч магазини, АТБ, кінотеатр, спорткомплекс КБ-75, кафе, сквер, дитячий садок, школа, аптеки, зупинка транспорту, метро (швидкісний трамвай), хороша транспортна розв”язка.

Вартість 9500+ залогова сумма+ комунальні платежі. Дзвоніть, приходьте на показ
Зворотній зв’язок
Ольга
офлайн