1  / 8
Оренда  частини будинку Старе місто - фото 1
Оренда  частини будинку Старе місто - фото 2
Оренда  частини будинку Старе місто - фото 3
Оренда  частини будинку Старе місто - фото 4
Оренда  частини будинку Старе місто - фото 5
Оренда  частини будинку Старе місто - фото 6
Оренда  частини будинку Старе місто - фото 7
Оренда  частини будинку Старе місто - фото 8

Оренда частини будинку Старе місто

Вінниця

Поскаржитись
13 999 грн.
255 грн. за м²
2 перегляди оголошення | 0 сьогодні Показати статистику
Додано: 28 квітня 2026, ID: 4974518
Характеристики
  • Тип дома Часть дома 
  • Комнат
  • Общая площадь 55 м2
  • Этажность
  • Площадь участка 1 соток
Опис
Пропоную в довгострокову оренду частину будинку в спокійному зеленому районі міста .Окремий вхід та невеликий затишний дворик .
Меблі та техніка ..
Зворотній зв’язок
Ольга
офлайн