1  / 20
Оренда будівлі під офіс, вул.Нагірна, Шевченківський р-н - фото 1
Оренда будівлі під офіс, вул.Нагірна, Шевченківський р-н - фото 2
Оренда будівлі під офіс, вул.Нагірна, Шевченківський р-н - фото 3
Оренда будівлі під офіс, вул.Нагірна, Шевченківський р-н - фото 4
Оренда будівлі під офіс, вул.Нагірна, Шевченківський р-н - фото 5
Оренда будівлі під офіс, вул.Нагірна, Шевченківський р-н - фото 6
Оренда будівлі під офіс, вул.Нагірна, Шевченківський р-н - фото 7
Оренда будівлі під офіс, вул.Нагірна, Шевченківський р-н - фото 8
Оренда будівлі під офіс, вул.Нагірна, Шевченківський р-н - фото 9
Оренда будівлі під офіс, вул.Нагірна, Шевченківський р-н - фото 10
Оренда будівлі під офіс, вул.Нагірна, Шевченківський р-н - фото 11
Оренда будівлі під офіс, вул.Нагірна, Шевченківський р-н - фото 12
Оренда будівлі під офіс, вул.Нагірна, Шевченківський р-н - фото 13
Оренда будівлі під офіс, вул.Нагірна, Шевченківський р-н - фото 14
Оренда будівлі під офіс, вул.Нагірна, Шевченківський р-н - фото 15
Оренда будівлі під офіс, вул.Нагірна, Шевченківський р-н - фото 16
Оренда будівлі під офіс, вул.Нагірна, Шевченківський р-н - фото 17
Оренда будівлі під офіс, вул.Нагірна, Шевченківський р-н - фото 18
Оренда будівлі під офіс, вул.Нагірна, Шевченківський р-н - фото 19
Оренда будівлі під офіс, вул.Нагірна, Шевченківський р-н - фото 20

Оренда будівлі під офіс, вул.Нагірна, Шевченківський р-н

Київ, Шевченківський

Поскаржитись
3 000 $
115 $ за м²
1 перегляд оголошення | 0 сьогодні Показати статистику
Додано: 19 грудня 2024, ID: 3381473
Характеристики
  • Общая площадь 26 м2
  • Этаж
  • Этажность
Опис
Оренда будівлі під офіс 267м2, вул.Нагірна, Шевченківський р-н

До вашої уваги пропонується ексклюзивна окрема будівля «ОСЗ», розташована в мальовничому та зеленому районі столиці за адресою: м. Київ, Шевченківський район, вул. Нагірна, 19. Ця двоповерхова офісна будівля з якісним ремонтом є ідеальним варіантом для будь-якого виду бізнесу.

Загальна площа будівлі складає 267,1 квадратних метрів, вона розташована на огородженій території площею 0,10 га. Земля перебуває у приватній власності. Є можливість звести поряд ще одну будівлю.

Будівля підходить для широкого спектра використання:

- Посольство
- Медичний центр чи спеціалізовану клініку
- Прибутковий клубний будинок із зоною рецепції, консьєржем, охороною, зі спортивним залом, коморами, сауною, можливістю встановити басейн.
- Освітня установа
- Представництво компанії.
- Бізнес центр
- Житловий будинок

Приміщення забезпечене всіма необхідними комунікаціями:

- Вода (централізована)
- Опалення (котел)
- Каналізація (централізована) з можливістю зробити власну свердловину

Район Татарка – це давній центр Києва з зручним шляховим сполученням за всіма чотирма напрямками, що гарантує відсутність транспортного колапсу, який часто трапляється в традиційному центрі міста. Поруч розташована пам'ятка археології глобального значення – Городище IX-XIII століть на Лисій Горі (Юрковиця). Завдяки розташуванню на високій горі, тут найчистіше повітря в Києві, без смогу.

Оплата можлива через безготівковий розрахунок.

Це дійсно найкраща пропозиція на ринку, що поєднує в собі високий рівень комфорту, відмінну локацію та безліч можливостей для розвитку бізнесу. Запрошуємо на перегляд.

A5.940
Зворотній зв’язок
THE CAPITAL
офлайн
Схожі оголошення
Оренда комерційного приміщення вул. Воскресенська 17 а весь другий поверх Дніпро 20
    127 260 грн.
    Оренда комерційного приміщення вул. Воскресенська 17 а Здається в оренду комерційне приміщення на 2 поверсі в адміністративній будівлі (колишній Промінвестбанк). Вартість 127 260грн. Характеристики приміщення: • Весь 2 поверх 7 ми поверхової будівлі • Площа 424, 2 кв.м. • Мармурова підлога • Кондиціонер Додаткові переваги по будівлі: • Будівля підключена до 2 незалежних ліній електропостачання . Світло є майже завжди. А якщо не має, то вмикають в першу чергу. • Відеоспостереження у будівлі • Централізоване опалення Будівля під охороною 24/7 Ліфт у будівлі • Є цокольний поверх, який можна використовувати як укриття • Підійде під офіс, сервісний центр, кол-центр, бюджетні організації В будівлі є обладнане сховище для цінних паперів, яке можна використовувати як депозитарій, приватне сховище Експлуатаційні витрати: 30 грн/кв.м, ел.+ енергія по лічильнику + вода + опалення За деталями телефонуйте або пишіть. Масленникова Ольга
    Дніпро, Шевченківський
    вул. Воскресенська 17 а Здається в оренду комерційне приміщення на 3 поверс Дніпро 3
      218 000 грн.
      Оренда комерційного приміщення вул. Воскресенська 17 а Здається в оренду комерційне приміщення на 3 поверсі в адміністративній будівлі (колишній Промінвестбанк). Зараз триває ремонт. На фото візуалізація як буде виглядати приміщення .Є можливість взяти в оренду інші поверхи Вартість 218 000 грн. (після рем.робіт) Характеристики приміщення: • Весь 3 поверх 7 ми поверхової будівлі • Площа 436 кв.м. Додаткові переваги по будівлі: • Будівля підключена до 2 незалежних ліній електропостачання . Світло є майже завжди. А якщо не має, то вмикають в першу чергу. • Відеоспостереження у будівлі • Централізоване опалення Будівля під охороною 24/7 Ліфт у будівлі • Є цокольний поверх, який можна використовувати як укриття • додатковий вихід (пожежний) • Підійде під офіс, сервісний центр, бюджетні організації та ін. Експлуатаційні витрати: 30 грн/кв.м, ел.+ енергія по лічильнику + вода + опалення За деталями телефонуйте або пишіть. Масленникова Ольга
      Дніпро, Шевченківський
      Оренда кабінет вул. Воскресенська 17 а Дніпро 4
        11 730 грн.
        Оренда кабінет вул. Воскресенська 17 а Здається в оренду комерційне приміщення на 6 поверсі в адміністративній будівлі (колишній Промінвестбанк). • 6 поверх 7 ми поверхової будівлі • Площа 34 кв.м. • 1 кімната • Кондиціонер • Ліфт • Будівля підключена до 2 незалежних ліній електропостачання . Світло є майже завжди. А якщо не має, то вмикають в першу чергу. • Централізоване опалення Будівля під охороною 24/7 Ліфт у будівлі • Є цокольний поверх, який можна використовувати як укриття • З кожного поверху є вихід на додаткові сходи • Підійде під офіс, сервісний центр, бюджетні організації . Є можливисть взяти в оренду додаткові площи Експлуатаційні витрати: 30 грн/кв.м, ел.+ енергія по лічильнику + вода + опалення Масленникова Ольга
        Дніпро, Шевченківський