1  / 8
Оренда будинку в селище Ворзель район Шкіпера, для 1 людини, без застави - фото 1
Оренда будинку в селище Ворзель район Шкіпера, для 1 людини, без застави - фото 2
Оренда будинку в селище Ворзель район Шкіпера, для 1 людини, без застави - фото 3
Оренда будинку в селище Ворзель район Шкіпера, для 1 людини, без застави - фото 4
Оренда будинку в селище Ворзель район Шкіпера, для 1 людини, без застави - фото 5
Оренда будинку в селище Ворзель район Шкіпера, для 1 людини, без застави - фото 6
Оренда будинку в селище Ворзель район Шкіпера, для 1 людини, без застави - фото 7
Оренда будинку в селище Ворзель район Шкіпера, для 1 людини, без застави - фото 8

Оренда будинку в селище Ворзель район Шкіпера, для 1 людини, без застави

Ворзель

Поскаржитись
2 799 грн.
147 грн. за м²
7 переглядів оголошення | 1 сьогодні Показати статистику
Додано: 29 квітня 2026, ID: 4975296
Характеристики
  • Расстояние до города В городе 
  • Комнат
  • Общая площадь 19 м2
  • Этажность
  • Площадь участка 5 соток
  • Ремонт Косметический ремонт 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация 
  • Ландшафт Озеро, Парк, Лес 
  • Дополнительно Только девушка, Только парень 
Опис
Є ІНШІ ВАРІАНТИ ЖИТЛА ДИВІТЬСЯ ВСІ ОГОЛОШЕННЯ АВТОРА

На номері є Viber, Telegram, WhatsApp, Signal

КОМІСІЯ 50%

Оренда будинку в селище Ворзель район Шкіпера,
в будинку 1 кімната, косметичний ремонт,
є все необхідне для комфортного проживання,
тихий та спокійний район, навколо ліс, поруч озеро,
магазини, пішки 15 хвилин до залізничної станції.

Ціна оренди 2799 грн. у міс. + комунальні
Зворотній зв’язок
Оренда та продаж
офлайн