1  / 20
Оренда будинку Іванковичі. - фото 1
Оренда будинку Іванковичі. - фото 2
Оренда будинку Іванковичі. - фото 3
Оренда будинку Іванковичі. - фото 4
Оренда будинку Іванковичі. - фото 5
Оренда будинку Іванковичі. - фото 6
Оренда будинку Іванковичі. - фото 7
Оренда будинку Іванковичі. - фото 8
Оренда будинку Іванковичі. - фото 9
Оренда будинку Іванковичі. - фото 10
Оренда будинку Іванковичі. - фото 11
Оренда будинку Іванковичі. - фото 12
Оренда будинку Іванковичі. - фото 13
Оренда будинку Іванковичі. - фото 14
Оренда будинку Іванковичі. - фото 15
Оренда будинку Іванковичі. - фото 16
Оренда будинку Іванковичі. - фото 17
Оренда будинку Іванковичі. - фото 18
Оренда будинку Іванковичі. - фото 19
Оренда будинку Іванковичі. - фото 20

Оренда будинку Іванковичі.

Іванковичі

Поскаржитись
142 397.16 грн.
253 грн. за м²
0 переглядів оголошення | 0 сьогодні
Додано: 3 серпня 2026, ID: 5191164
Характеристики
  • Расстояние до города до 20 км. 
  • Комнат
  • Общая площадь 561.8 м2
  • Этажность
  • Площадь участка 26 соток
  • Ремонт Авторский проект 
  • Комфорт Кондиционер, Ванна, Душевая кабина, Балкон, Терраса, Камин, Терраса, Сигнализация, Видеонаблюдение, Гараж, Автонавес, Автоматические ворота, Подсобные помещения, Спортзал, Баcсейн 
  • Коммуникации Газ, Скважина, Электричество, Канализация септик, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Опис
Оренда будинку в стилі "ПРОВАНС", загальною площею 561.8 м.кв. с. Іванковичі. Обухівський район.

Планування:

1-й поверх: вітальня з каміном, обідня зона, кухня -столова, відкритий балкон, спальна кімната, сан.вузол, гардеробна кімната, кабінет.

2-й поверх: головна спальня з ванною кімнатаю, гардеробна кімната, відкрита тераса, дві спальні, шафи-купе для одягу, ванна кімната.
Цокольний поверх: більярдна кімната, сауна, купель, тренажерна зала, винний льох, котельня.

Оснащення: якісні матеріали, підлога -паркетна дошка, мармур, дерев'яні меблі, вся необхідна побутова техніка, газовий котел на опалення, система очистки води, дизель-генератор на 25 кВт., свердловина на воду.

Територія: земельна ділянка 26 соток, газон, авто полив, дорослі дерева, відкритий басейн з роздвижним каркасом, гостьовий будинок (зруб), гараж на 2 авто, додатково літній навіс для авто, альтанка з зоною гриль.
Зворотній зв’язок
YURICO
офлайн
Схожі оголошення
3-к будинок Бориспільський, Щасливе, 1700 $/міс. Щасливе 18
    1 700 $
    Неймовірний будинок для оренди у Бортничах! Перша здача , 10 хвилин до метро Бориспільська Генератор + Встановлене резервне живлення , працює все при блекауті ! Характеристики: - 170 м, 2 поверхи - 4 кімнати + простора вітальня з каміном - 3 санвузли - кухня-столова з усією новою технікою: посудомийка, індукційна плита, духовка, мікрохвильовка, холодильник - гардеробна, кладова, технічне приміщення з пральною машиною - тепла водяна підлога Ділянка 6 соток: - зелена територія та доглянутий газон - зона барбекю та місце для відпочинку - критий паркінг на 2 авто - автоматичні ворота - зовнішнє освітлення Переваги: -свіже повітря, сосни та природа -магазини,пошта та транспорт у пішій доступності -асфальтований під’їзд Розвинена інфраструктура : - школа , садочок - магазини , супермаркети , аптеки - укр.пошта , нова пошта - кавярні , перукарні Будинок новий, будувався для себе. Відеоогляд : youtube.com/shorts/5vKna5x9YJs?si=JN0dENXnh37w4Nq2 Перегляд в будь-який зручний для Вас час . До зустрічі з GoldenKeyWithIrina. Телефонуйте і ми обовязково домовимось . будинок, стіни: силікатна цегла; житлових повірхів: 2; ділянка: 6 сот.; комісія: 50%
    Щасливе
    Оренда дерев'яного будинку з банею подобово Біла Церква (Мангал, альтанка, баня, сімейний відпочинок Біла Церква 7
      1 800 грн.
      м. Біла Церква, вул. Храпачанська 44Б район Рибгоспу Двоповерховий будинок з двома балконами розрахований на 2 гостей. Можливе розміщення до 4 осіб без додаткових спальних місць. Ідеально для спокійного відпочинку, риболовлі або поїздки невеликою компанією. Власна свердловина з питною водою Куріння дозволено тільки на терасі перед будинком У будинку є кондиціонер, мінібар, чайник, мультиварка, мікрохвильова піч, посуд, фен, рушники, капці, безкоштовний WiFi, два балкони Вартість проживання: 1–2 особи 1800 грн 3 особи 2000 грн 4 особи 2200 грн Баня 1000 грн перші 2 години мінімум 2 години, кожна наступна година 400 грн. Використання тільки разом з орендою будинку Додатково: Мангал з сіткою та шампурами 200 грн Альтанка з мангалом 1000 грн Заїзд після 14:00 Виїзд до 11:00 Перед бронюванням вноситься 500 грн застава. Вона зараховується при заїзді та повертається після виїзду і огляду будинку. При скасуванні за 3 дні до заїзду повертається повністю. У разі пошкоджень майна може бути утримана Важливо: Під час відключень електроенергії можливі перебої з водою. Є резерв води близько 50 літрів.
      Біла Церква
      БЕЗ%, здам компактний будинок 106м2, Сирець пров. Лютневий (район вулиці Олени Теліги), 15хв пішки м Київ 16
        1 500 $
        БЕЗ%, здам компактний будинок 106м2, пров. Лютневий, 15хв пішки м. Дорогожичі, Київ. Київ провулок Лютневий Здам в довгострокову оренду будинок площею 106м2, ділянка 4 сотки. Два поверхи: 1-ий поверх: велика вітальня 40м2 з каміном (пілєти/дрова), кухня 12м2, санвузол 5м2, вихід на терасу. 2-ий поверх: 2 спальні по 22м2 з виходом на лоджії. Будинок обладнаний кондиціонерами. Побутова техніка (газова плита, холодильник, посудомийна та пральна машинки, бойлер). Повністю мебльований, багато місць для зберігання речей Є велика крита тераса та зона барбекю для прийому гостей. Опалення-газовий котел, централізовані водопостачання та каналізація. В окремій будівлі облаштоване укриття (утеплене, підведене водопостачання, є санвузол) Зроблений вивід для підключення генератора. На подвір’ї накриття на два автомобіля. Вдале місце розташування, 15 хвилин пішки до станції метро Дорогожичі, 2 хвилини до парку Бабин Яр. Розглядаються орендарі і з домашніми улюбленцями!
        Київ, Шевченківський
        офлайн
        YURICO
        На сайті з 16 квітня 2020