1  / 15
Оренда БУДИНКА з власним двориком! |с. Хотів| 5 км до Києва! |ТВАРИНИ+ - фото 1
Оренда БУДИНКА з власним двориком! |с. Хотів| 5 км до Києва! |ТВАРИНИ+ - фото 2
Оренда БУДИНКА з власним двориком! |с. Хотів| 5 км до Києва! |ТВАРИНИ+ - фото 3
Оренда БУДИНКА з власним двориком! |с. Хотів| 5 км до Києва! |ТВАРИНИ+ - фото 4
Оренда БУДИНКА з власним двориком! |с. Хотів| 5 км до Києва! |ТВАРИНИ+ - фото 5
Оренда БУДИНКА з власним двориком! |с. Хотів| 5 км до Києва! |ТВАРИНИ+ - фото 6
Оренда БУДИНКА з власним двориком! |с. Хотів| 5 км до Києва! |ТВАРИНИ+ - фото 7
Оренда БУДИНКА з власним двориком! |с. Хотів| 5 км до Києва! |ТВАРИНИ+ - фото 8
Оренда БУДИНКА з власним двориком! |с. Хотів| 5 км до Києва! |ТВАРИНИ+ - фото 9
Оренда БУДИНКА з власним двориком! |с. Хотів| 5 км до Києва! |ТВАРИНИ+ - фото 10
Оренда БУДИНКА з власним двориком! |с. Хотів| 5 км до Києва! |ТВАРИНИ+ - фото 11
Оренда БУДИНКА з власним двориком! |с. Хотів| 5 км до Києва! |ТВАРИНИ+ - фото 12
Оренда БУДИНКА з власним двориком! |с. Хотів| 5 км до Києва! |ТВАРИНИ+ - фото 13
Оренда БУДИНКА з власним двориком! |с. Хотів| 5 км до Києва! |ТВАРИНИ+ - фото 14
Оренда БУДИНКА з власним двориком! |с. Хотів| 5 км до Києва! |ТВАРИНИ+ - фото 15

Оренда БУДИНКА з власним двориком! |с. Хотів| 5 км до Києва! |ТВАРИНИ+

Хотів

Поскаржитись
18 000 грн.
514 грн. за м²
7 переглядів оголошення | 2 сьогодні Показати статистику
Додано: 29 квітня 2026, ID: 4975796
Характеристики
  • Расстояние до города до 5 км. 
  • Комнат
  • Общая площадь 35 м2
  • Этажность
  • Площадь участка 2 соток
  • Ремонт Авторский проект 
  • Комфорт Душевая кабина, Автонавес 
  • Коммуникации Центральный водопровод, Скважина, Электричество, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
  • Инфраструктура Детский сад, Школа, Остановка транспорта, Рынок, Аптека, Отделение почты 
  • Ландшафт Озеро, Парк, Лес 
  • Дополнительно Можно студентам, Можно иностранцам, Можно с детьми 
Опис
Здається затишний будинок (формат 1-кімнатної квартири 35 м²) у мальовничому селі Хотів. Ідеальний варіант для тих, хто шукає приватність, власну територію та комфортний доступ до столиці (всього 5 км до Києва).

Про житло та територію:

Планування: Кухня-студія, окрема спальня, санвузол із душем. Свіжий ремонт.

Власний простір: Окремий вхід, закрита територія 2 сотки. Є невеличка грядка та сад.

Автономність: Вода є завжди (централізована + свердловина). Будинок дуже теплий.

Комплектація: Двоспальне ліжко, новий розкладний диван, шафа, варильна поверхня, бойлер. Паркомісце на 2 авто на території.

Опалення - електричне.

Локація та інфраструктура (все поруч):

2 хвилини пішки — зупинка транспорту та магазин.

10 хвилин пішки — центр села (Фора, Аврора, аптеки, кав'ярні, перукарні, школа та садок).

Поруч: 6 км до МакДональдз, Сільпо, АТБ; 9 км до аутлет-містечка «Мануфактура».

Умови:

Тварини: Ми дуже лояльні! Можна з котиками та собаками будь-яких розмірів (маленькі, середні, великі).

Діти: Можна з дітками будь-якого віку.

Ціна: 18 000 грн/міс + комунальні (літо ~2-2.5 тис, зима ~4-5 тис грн).