1  / 14
Оренда автономного будинку 230мкв з басейном закрите КМ Золоче Вишеньки 20хв. до Києва - фото 1
Оренда автономного будинку 230мкв з басейном закрите КМ Золоче Вишеньки 20хв. до Києва - фото 2
Оренда автономного будинку 230мкв з басейном закрите КМ Золоче Вишеньки 20хв. до Києва - фото 3
Оренда автономного будинку 230мкв з басейном закрите КМ Золоче Вишеньки 20хв. до Києва - фото 4
Оренда автономного будинку 230мкв з басейном закрите КМ Золоче Вишеньки 20хв. до Києва - фото 5
Оренда автономного будинку 230мкв з басейном закрите КМ Золоче Вишеньки 20хв. до Києва - фото 6
Оренда автономного будинку 230мкв з басейном закрите КМ Золоче Вишеньки 20хв. до Києва - фото 7
Оренда автономного будинку 230мкв з басейном закрите КМ Золоче Вишеньки 20хв. до Києва - фото 8
Оренда автономного будинку 230мкв з басейном закрите КМ Золоче Вишеньки 20хв. до Києва - фото 9
Оренда автономного будинку 230мкв з басейном закрите КМ Золоче Вишеньки 20хв. до Києва - фото 10
Оренда автономного будинку 230мкв з басейном закрите КМ Золоче Вишеньки 20хв. до Києва - фото 11
Оренда автономного будинку 230мкв з басейном закрите КМ Золоче Вишеньки 20хв. до Києва - фото 12
Оренда автономного будинку 230мкв з басейном закрите КМ Золоче Вишеньки 20хв. до Києва - фото 13
Оренда автономного будинку 230мкв з басейном закрите КМ Золоче Вишеньки 20хв. до Києва - фото 14

Оренда автономного будинку 230мкв з басейном закрите КМ Золоче Вишеньки 20хв. до Києва

Вишеньки

Поскаржитись
173 546.54 грн.
755 грн. за м²
0 переглядів оголошення | 0 сьогодні
Додано: 3 серпня 2026, ID: 5191050
Характеристики
  • Расстояние до города В городе 
  • Комнат
  • Общая площадь 230 м2
  • Этажность
  • Площадь участка 9 соток
  • Год постройки / сдачи После 2015 
Опис
Довгострокова оренда сучасного будинку в КМ «Золоче Прованс»

Пропонується в оренду автономний будинок площею 229,5 м² на ділянці 9 соток у престижному котеджному містечку «Золоче Прованс».

Планування:

4 спальні
кабінет
3 санвузли
гардеробна та кладова
простора вітальня з каміном
кухня з виходом на терасу

Переваги:

повністю мебльований та готовий до проживання;
техніка Miele та Bosch;
стелі 3,4 м, панорамні вікна;
тепловий насос, тепла підлога, вентиляція з рекуперацією;
автономне енергозабезпечення 32 кВт (до 2–3 днів роботи);
власна свердловина, енергоефективність класу А.

На території — простора тераса, басейн, сауна (готовність 50%) та доглянута приватна ділянка.

Інфраструктура КМ:
охорона 24/7, парк, озеро, дитячі майданчики, міжнародна школа Zoloche International School, дитячий садок, Wish Aqua Spa Resort, ресторан Zafferano.

Ідеальний будинок для сім'ї, яка цінує комфорт, автономність, безпеку та високий рівень заміського життя.

Готовий до заселення. Перегляди — за попередньою домовленістю.
Зворотній зв’язок
Мірошниченко Вячеслав
офлайн
Схожі оголошення
Оренда дерев'яного будинку з банею подобово Біла Церква (Мангал, альтанка, баня, сімейний відпочинок Біла Церква 7
    1 800 грн.
    м. Біла Церква, вул. Храпачанська 44Б район Рибгоспу Двоповерховий будинок з двома балконами розрахований на 2 гостей. Можливе розміщення до 4 осіб без додаткових спальних місць. Ідеально для спокійного відпочинку, риболовлі або поїздки невеликою компанією. Власна свердловина з питною водою Куріння дозволено тільки на терасі перед будинком У будинку є кондиціонер, мінібар, чайник, мультиварка, мікрохвильова піч, посуд, фен, рушники, капці, безкоштовний WiFi, два балкони Вартість проживання: 1–2 особи 1800 грн 3 особи 2000 грн 4 особи 2200 грн Баня 1000 грн перші 2 години мінімум 2 години, кожна наступна година 400 грн. Використання тільки разом з орендою будинку Додатково: Мангал з сіткою та шампурами 200 грн Альтанка з мангалом 1000 грн Заїзд після 14:00 Виїзд до 11:00 Перед бронюванням вноситься 500 грн застава. Вона зараховується при заїзді та повертається після виїзду і огляду будинку. При скасуванні за 3 дні до заїзду повертається повністю. У разі пошкоджень майна може бути утримана Важливо: Під час відключень електроенергії можливі перебої з водою. Є резерв води близько 50 літрів.
    Біла Церква
    БЕЗ%, здам компактний будинок 106м2, Сирець пров. Лютневий (район вулиці Олени Теліги), 15хв пішки м Київ 16
      1 500 $
      БЕЗ%, здам компактний будинок 106м2, пров. Лютневий, 15хв пішки м. Дорогожичі, Київ. Київ провулок Лютневий Здам в довгострокову оренду будинок площею 106м2, ділянка 4 сотки. Два поверхи: 1-ий поверх: велика вітальня 40м2 з каміном (пілєти/дрова), кухня 12м2, санвузол 5м2, вихід на терасу. 2-ий поверх: 2 спальні по 22м2 з виходом на лоджії. Будинок обладнаний кондиціонерами. Побутова техніка (газова плита, холодильник, посудомийна та пральна машинки, бойлер). Повністю мебльований, багато місць для зберігання речей Є велика крита тераса та зона барбекю для прийому гостей. Опалення-газовий котел, централізовані водопостачання та каналізація. В окремій будівлі облаштоване укриття (утеплене, підведене водопостачання, є санвузол) Зроблений вивід для підключення генератора. На подвір’ї накриття на два автомобіля. Вдале місце розташування, 15 хвилин пішки до станції метро Дорогожичі, 2 хвилини до парку Бабин Яр. Розглядаються орендарі і з домашніми улюбленцями!
      Київ, Шевченківський
      Здається дім подобово в Берегово біля термального басейну Берегове 20
        400 грн.
        Подобова оренда садиби «Розалія» з 2,3,4,5,6 - містними кімнатами з усіма зручностями. Ціна від 350 – 450 грн. Будинок знаходиться на тихій вулиці, до басейна «Закарпаття» 5 хвилин ходи пішки. Дуже зручний варіант для тих, кому важко долати відстань пішки. У будинку автономне опалення, вода холодна та гаряча цілодобово. Є 3 окремі кухні і 3 санвузли. Надається постільна білизна, засоби гігієни. Побутова техніка: холодильники, газові та індукційні плити, електричні чайники, кавоварки, фен, мікрохвильова піч, праска, посудомийна та пральна машини. Мультимедія: безкоштовний WI-FI, кабельне телебачення. Будинок ідеально підходить для відпочинку однієї або декількох сімей, чи невеликої компанії. Максимальна кількість проживаючих - 12 чоловік. В дворі мангал + дрова. Є безкоштовна парковка для 3-4 авто на подвір’ї. До озера «Дийда» 15 хв. їзди. За БРОНЮВАННЯМ звертайтесь по телефону: +380\506\848\092 Viber. АДРЕС: Берегове, Легоцького, 5, Закарпатська область,
        Берегове
        офлайн
        Мірошниченко Вячеслав
        На сайті з 16 квітня 2020