1  / 8
Оренда ангару 500 м.кв.  вул. Дніпровське шосе - фото 1
Оренда ангару 500 м.кв.  вул. Дніпровське шосе - фото 2
Оренда ангару 500 м.кв.  вул. Дніпровське шосе - фото 3
Оренда ангару 500 м.кв.  вул. Дніпровське шосе - фото 4
Оренда ангару 500 м.кв.  вул. Дніпровське шосе - фото 5
Оренда ангару 500 м.кв.  вул. Дніпровське шосе - фото 6
Оренда ангару 500 м.кв.  вул. Дніпровське шосе - фото 7
Оренда ангару 500 м.кв.  вул. Дніпровське шосе - фото 8

Оренда ангару 500 м.кв. вул. Дніпровське шосе

Запоріжжя, Дніпровський

Поскаржитись
40 000 грн.
76 грн. за м²
0 переглядів оголошення | 0 сьогодні
Додано: 8 березня 2026, ID: 4830973
Характеристики
  • Расположение в торговом центре 
  • Общая площадь 525 м2
  • Этаж
  • Так 
  • Коммуникации Центральный водопровод, Электричество, Асфальтированная дорога 
Опис
Оренда складського приміщення-ангару площею 525 м.кв.

Знаходиться в Дніпровському районі м. Запоріжжя, в промисловій зоні правого берега на
вул. Дніпровське шоссе.

Окрема охороняєма теріторія.

На теріторії є офісні приміщення площею 70 м.кв.

Є майстерня з верстатами для деревообробки
Зворотній зв’язок
відділ оренди
офлайн
Схожі оголошення
Оренда приміщення Біла Церква 3
    19 500 грн.
    Здам в оренду капітальне приміщення в м. Біла Церква по вул. Сухоярська загальною площею 250кв. м, під склад або виробництво, Сухий. Рівна підлога. Хороший під'їзд. Закрита територія. Поруч Одеська траса. Підійде під будь-яку групу, крім хімічної. ціна 50грн. за 1 кв. м. Офіційно зареєстроване підприємство з постійною адресою, кваліфікованим персоналом та досвідом роботи, надає повний перелік послуг з питань, пов'язаних з нерухомістю. Безкоштовно приймаємо заявки від продавців і орендодавців. Гарантуємо об'єктивну оцінку, якісну рекламну компанію і юридичну підтримку. Юридичний супровід угод до моменту вручення правовстановлюючих документів, перевірка нерухомості на наявність арештів, обтяжень, и.т.п.
    Біла Церква
    Пропонується в оренду фасадне підвальне приміщення площею Біла Церква 3
      250 грн.
      Пропонується в оренду фасадне підвальне приміщення площею 250кв.м. по вул. Леваневського район ДК Росава .- Варіанти використання: магазин, банк, салон, представництво, т.д - Фасад, велике місце під рекламу. Активний пішохідний і автомобільний потік людей. Оточення: в 50м. McDonald's, базар, магазини, ресторани, банки, бізнес-центри, житлові будінку. зупинка громадського транспорту. Телефонуйте !!! цікавий варіант. Перегляди в зручне для Вас час. Офіційно зареєстроване підприємство з постійною адресою, кваліфікованим персоналом та досвідом роботи, надає повний перелік послуг з питань, пов'язаних з нерухомістю. Безкоштовно приймаємо заявки від продавців і орендодавців. Гарантуємо об'єктивну оцінку, якісну рекламну компанію і юридичну підтримку. Юридичний супровід угод до моменту вручення правовстановлюючих документів, перевірка нерухомості на наявність арештів, обтяжень, и.т.п.
      Біла Церква
        16 грн.
        Відповідальне зберігання товару, Білогородка. Оренда палетомісць. Склад. Палетне зберігання. Капітальна будова. Рампа для навантаження/розвантаження. Рівна бетонна підлога. Ролетні ворота 3х3. Є запас потужності з електроенергії (своя підстанція) Територія огороджена, охороняється, встановлено відеоспостереження. Є адміністративна будівля під офіс. Розташування – 2 км від Софіївській Борщагівці у бік Білогородки. Ціна за домовленістю.
        Білогородка
        офлайн
        відділ оренди
        На сайті з 16 квітня 2020