1  / 20
Оренда 4х.кв.Центр з Автономним опаленням. Для сім'ї з дітьми . - фото 1
Оренда 4х.кв.Центр з Автономним опаленням. Для сім'ї з дітьми . - фото 2
Оренда 4х.кв.Центр з Автономним опаленням. Для сім'ї з дітьми . - фото 3
Оренда 4х.кв.Центр з Автономним опаленням. Для сім'ї з дітьми . - фото 4
Оренда 4х.кв.Центр з Автономним опаленням. Для сім'ї з дітьми . - фото 5
Оренда 4х.кв.Центр з Автономним опаленням. Для сім'ї з дітьми . - фото 6
Оренда 4х.кв.Центр з Автономним опаленням. Для сім'ї з дітьми . - фото 7
Оренда 4х.кв.Центр з Автономним опаленням. Для сім'ї з дітьми . - фото 8
Оренда 4х.кв.Центр з Автономним опаленням. Для сім'ї з дітьми . - фото 9
Оренда 4х.кв.Центр з Автономним опаленням. Для сім'ї з дітьми . - фото 10
Оренда 4х.кв.Центр з Автономним опаленням. Для сім'ї з дітьми . - фото 11
Оренда 4х.кв.Центр з Автономним опаленням. Для сім'ї з дітьми . - фото 12
Оренда 4х.кв.Центр з Автономним опаленням. Для сім'ї з дітьми . - фото 13
Оренда 4х.кв.Центр з Автономним опаленням. Для сім'ї з дітьми . - фото 14
Оренда 4х.кв.Центр з Автономним опаленням. Для сім'ї з дітьми . - фото 15
Оренда 4х.кв.Центр з Автономним опаленням. Для сім'ї з дітьми . - фото 16
Оренда 4х.кв.Центр з Автономним опаленням. Для сім'ї з дітьми . - фото 17
Оренда 4х.кв.Центр з Автономним опаленням. Для сім'ї з дітьми . - фото 18
Оренда 4х.кв.Центр з Автономним опаленням. Для сім'ї з дітьми . - фото 19
Оренда 4х.кв.Центр з Автономним опаленням. Для сім'ї з дітьми . - фото 20

Оренда 4х.кв.Центр з Автономним опаленням. Для сім'ї з дітьми .

Житомир

Поскаржитись
14 999 грн.
224 грн. за м²
0 переглядів оголошення | 0 сьогодні
Додано: 1 травня 2026, ID: 4982213
Характеристики
  • Комнат
  • Общая площадь 67 м2
  • Площадь кухни 9 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • С мебелью Так 
  • Тип дома Жилой фонд 2001-2010-е 
  • Инфраструктура Остановка транспорта, Метро, Рынок, Детская площадка, Аптека, Центр города 
Опис
Оренда 4х.кв з Автономнм опалення
Чотирикімнатна квартира в центрі
Житомира за ціною оренда 15К + залог плюс комунальні для сім'ї на довготривалий період можливо 13 к

Характеристики квартири

Загальна площа 64 м², кухня 8 м², панельний будинок, індивідуальне газове опалення, авторський ремонт, меблі та побутова техніка.

Розташування та інфраструктура

Квартира розташована в центрі Житомира, поруч є школи, дитячі садки, магазини, кафе та інша інфраструктура
Зворотній зв’язок
Юрій Вікторович Кваліфікований Агент нерухомості
офлайн