1  / 15
Оренда 3кімнатної квартири ЖК Петрівський квартал. Комісія 25% - фото 1
Оренда 3кімнатної квартири ЖК Петрівський квартал. Комісія 25% - фото 2
Оренда 3кімнатної квартири ЖК Петрівський квартал. Комісія 25% - фото 3
Оренда 3кімнатної квартири ЖК Петрівський квартал. Комісія 25% - фото 4
Оренда 3кімнатної квартири ЖК Петрівський квартал. Комісія 25% - фото 5
Оренда 3кімнатної квартири ЖК Петрівський квартал. Комісія 25% - фото 6
Оренда 3кімнатної квартири ЖК Петрівський квартал. Комісія 25% - фото 7
Оренда 3кімнатної квартири ЖК Петрівський квартал. Комісія 25% - фото 8
Оренда 3кімнатної квартири ЖК Петрівський квартал. Комісія 25% - фото 9
Оренда 3кімнатної квартири ЖК Петрівський квартал. Комісія 25% - фото 10
Оренда 3кімнатної квартири ЖК Петрівський квартал. Комісія 25% - фото 11
Оренда 3кімнатної квартири ЖК Петрівський квартал. Комісія 25% - фото 12
Оренда 3кімнатної квартири ЖК Петрівський квартал. Комісія 25% - фото 13
Оренда 3кімнатної квартири ЖК Петрівський квартал. Комісія 25% - фото 14
Оренда 3кімнатної квартири ЖК Петрівський квартал. Комісія 25% - фото 15

Оренда 3кімнатної квартири ЖК Петрівський квартал. Комісія 25%

Святопетрівське

Поскаржитись
25 000 грн.
217 грн. за м²
0 переглядів оголошення | 0 сьогодні
Додано: 29 квітня 2026, ID: 4977392
Характеристики
  • Комнат
  • Общая площадь 115 м2
  • Площадь кухни 18 м2
  • Этаж 9.1 
  • Этажность 11 
  • С мебелью Так 
  • Планировка Многоуровневая 
  • Ремонт Евроремонт 
  • Комфорт Кондиционер, Ванна, Лифт 
  • Инфраструктура Детский сад, Школа, Остановка транспорта, Детская площадка, Отделение почты 
Опис
Затишна 3кімнатна дворівнева квартира в
ЖК Петрівський квартал, вул. Б. Хмельницького, 11в, с. Святопетрівське

Вартість 25000 грн + гарантійний платіж + 25% комісія АН.
Площа — 115 м²
Поверхи: 9–10 з 11
Квартира укомплектована всім необхідним для комфортного проживання:
Меблі: два ліжка, великий диван, комоди, тумби, стіл зі стільцями, кухонний гарнітур, дві гардеробні шафи
Побутова техніка: посудомийна машина, варильна поверхня, витяжка, духова шафа, пральна машина, мікрохвильова піч, холодильник, телевізор. Кондиціонер 3 шт, 2 балкони, окремі 2 санвузли.
Зручне розташування — все поруч для вашого щоденного комфорту!
Квартира звільняється з 4 травня 2026 р.

+38********20
Ольга АН “GLOREAL”
Зворотній зв’язок
Ольга Щербак
офлайн