1  / 5
Оренда 3-кімнатної квартири, центр - фото 1
Оренда 3-кімнатної квартири, центр - фото 2
Оренда 3-кімнатної квартири, центр - фото 3
Оренда 3-кімнатної квартири, центр - фото 4
Оренда 3-кімнатної квартири, центр - фото 5

Оренда 3-кімнатної квартири, центр

Черкаси

Поскаржитись
11 000 грн.
162 грн. за м²
0 переглядів оголошення | 0 сьогодні
Додано: 1 травня 2026, ID: 4980757
Характеристики
  • Комнат
  • Общая площадь 68 м2
  • Площадь кухни 9 м2
  • Этаж
  • Этажность
Опис
Здається в оренду простора 3-кімнатна квартира в центрі міста, район Центру зайнятості.
Квартира розташована на 6 поверсі багатоповерхового будинку. Має три окремі кімнати, велику кухню, роздільний санвузол — зручне планування для комфортного проживання сім’ї або працюючих людей.

Перегляди квартири розпочнуться з 27.04

Без тварин!

Зручне місце розташування: поруч магазини, зупинки громадського транспорту, школи, дитячі садки та вся необхідна інфраструктура.
Квартира світла, простора та готова до заселення.
Зворотній зв’язок
Інна
офлайн